Tiriamieji darbai saugomose teritorijose

Kviečiame susipažinti su tyrimais, studijomis, monitoringų rezultatais, inventorizacijomis ir kitais tiriamaisiais darbais apie saugomas teritorijas Lietuvoje!

Saugomų teritorijų tiriamųjų darbų bazė yra tyrimų duomenų rinkinys pateikstas interaktyviame žemėlapyje. Žemėlapį galite peržiūrėti šia nuoroda: https://arcg.is/HTG55.

Šiame žemėlapyje yra suvestas 1141 įvairiausių temų apie saugomas teritorijas ir jų vertybes tiriamasis darbas iš kraštovaizdžio, ekologijos, zoologijos, botanikos, geologijos, geomorfologijos, hidrologijos, kultūros paveldo, istorijos, archeologijos, etnografijos, architektūros, turizmo ir kitų sričių. Kai kurie tyrimai yra tarpdalykiniai, tarpkryptiniai ar kompleksiniai ir apimantys ne vieną tyrimų sritį. 

Dalis tyrimų turi skaitmeninius failus (ataskaitas, tekstinius dokumentus, paveikslėlius, brėžinius, nuotraukas ar kt.), todėl norint plačiau susipažinti su duomenimis galite atsidaryti nuorodą, kurioje tyrimų duomenys apie saugomas teritorijas ir jų vertybes pateikti aplankuose pagal saugomų teritorijų direkcijas, kurioms priskirtos teritorijas:http://bit.ly/3BSLGlK.

Atnaujinimo data: 2023-12-06