SAUGOMA IR TAU - INDIVIDUALUS ŽYGIS PO SAUGOMĄ TERITORIJĄ

Data

2020 11 26

Įvertinimas
0
1200 x 628_Arlaviškių pažintinis takas_mazas.png

Kviečiame į antrąjį orientacinį žaidimą-žygį, kuris vyks Kauno marių regioniniame parke. Savarankiškai keliaukite Arlaviškių pažintiniu taku bei pramankštinkite ne tik kojas, bet ir galvą. Lapkričio 29 d., sekmadienį, individualiai ar su šeima pradėkite žygį bet kuriuo metu nuo 10 iki 16 val. ir patirkite atradimo džiaugsmą!

Arlaviškių pažintinis takas – unikali Kauno marių regioninio parko vieta, kur atsiveria slėnis, pilnas kadagių, tarp kurių auga rečiausi augalai. Ši teritorija paskelbta botaniniu draustiniu, o šis takas buvo išrinktas gražiausiu Lietuvos pažintiniu taku. Kviečiame leistis į saugią kelionę, kurioje ne tik pajusite gamtos galią, pažinsite jos turtus, bet ir išmėginsite jėgas atlikdami įvairias užduotis bei daugiau sužinosite apie saugomas teritorijas.

Dalyvius kviečiame paremti Kauno marių regioninį parką, SMS žinute KMRP įsigyjant lankytojo bilietą (1, 35 euro). Jūsų parama skirta gamtosaugai, už ją taisomi pažintiniai takai, laiptai į piliakalnius, atnaujinami informaciniai stendai, vykdomos gamtotvarkos priemonės ir kt.

Būtina registracija į žaidimą, nuorodą rasite čia 

Užsiregistravę gausite unikalų kodą, su kuriuo galėsite prisijungti prie specialios programėlės (letsplay.lt) ir įveikti užduotis. Tiksliausiai ir greičiausiai užduotis atlikusius asmenis apdovanosime specialiais prizais, kuriuos pristatys kurjeris.

Pažintinio tako atstumas – 1.3 km
Trukmė: 40 min

Atsižvelgiant į Lietuvoje susidariusią situaciją ir laikantis saugumo reikalavimų komandos narių skaičius gali būti nuo 1 iki 5 asmenų, išskyrus šeimos narius.

Pradžia: Arlaviškių pažintinis takas.
Kodinį žodį žaidimui pradėti rasite pritvirtintą tako pradžioje.
Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis. Registracija vykdoma iki šeštadienio 22 val.

Na, o kam nepavyks atvykti į šį žygį-žaidimą, kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją (20min.) iš Arlaviškių pažintinio tako jau šį sekmadienį, nuo 12 val. per Nacionalinio saugomų teritorijų lankytojų centro facebook paskyrą