TV SIUŽETAS APIE SAUGOMAS TERITORIJAS

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
TV laida.jpg

Naujoje TV laidoje „Miško atspalviai“ pristatomos saugomos teritorijos bei Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras. Laida skirta gamtos mėgėjams  ir profesionalams, medžiotojams, miškininkams ir visiems, kas domisi gamta.

Laidoje „Miško atspalviai“ Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Kraštovaizdžio apsaugos skyriaus vedėja Agnė Jasinavičiūtė pristatė saugomų teritorijų sistemą – nacionalinius ir regioninius parkus, draustinius ir rezervatus, kvietė apsilankyti vertingiausiose mūsų krašto vietose. Siužetas buvo filmuojamas Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre, kurie yra tarsi vartai į visas saugomas teritorijas. 

Kitose laidose bus pristatomas Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centras ir gamtos mokykla, šio nacionalinio parko įžymybės - Ladakalnis ir Trainiškio ąžuolas, bus kalbama - kur įdomu keliauti dviračiais ar baidarėmis ir kodėl verta įsigyti valstybinio parko lankytojo bilietą.

Naujos laidos tikslas – pristatyti medžioklės ir gamtos naujienas, aktualijas. Kviečiama į gamtą žiūrėti ne per vartotojo prizmę, plačiau susipažinti su miškotvarka ir gamtosauga. Miškas yra lobynas, tačiau šiuos lobius privalome ne pasiimti, bet puoselėti ir palikti ateities kartoms.

Laida „Miško atspalviai“ transliuojama YOUTUBE  kanalu. Apie saugomas teritorijas pasakojama antroje laidoje, galite pažiūrėti čia