ST PRODUKTO ŽENKLO TURĖTOJŲ PRISTATYMAS ŠIAULIŲ FESTIVALIO „ANT RUBEŽIAUS“ MUGĖJE

Data

2022 06 03

Įvertinimas
0
283365963_5337565159636261_4210627345982104791_n.jpg

Birželio 3-4 d. 10:00 – 21:00 val. Šiauliuose, Vilniaus g. bulvare, vyks tradicinis Pabaltijo šalių kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis. Šurmuliuos tradicinių amatų mugės, kurioje dalyvaus ir Saugomų teritorijų tarnybos specialistai bei Saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojai.

Bus pristatomos ne tik Lietuvos saugomas teritorijos, bet mugės lankytojai bus kviečiami įsigyti ekologiškų produktų iš Saugomų Lietuvos teritorijų – Žagarės regioniniame parke siūtų lėlių, tautodailininkės Gertrūdos Kauneckienės dirbinių ir Pagramančio regioniniame parke išaugintų ir paruoštų kanapių gaminių. Taip pat, informacinėje Saugomų teritorijų tarnybos palapinėje galėsite sužinoti apie Lietuvoje lankomas saugomas teritorijas, rasti informacijos apie Saugomose teritorijose vykstančias edukacijas ir pramogas.

Mėgstantiems keliauti tai puiki proga aplankyti ne vien festivalį, bet ir Šiaurės Lietuvos gamtinio ir kultūrinio kraštovaizdžio perlus. Rytų Žemaičių aukštumoje plytintis Kurtuvėnų regioninis parkas - tai ežerais ir upėmis išvagotas miškingas kalvynas. Parke saugomi didžiausi Lietuvoje Svilės šaltiniai. Čia savitas kultūros paveldas: Girnikų šventkalnis, atgimęs Kurtuvėnų dvaras su mediniu svirnu ir žirgynu, hidrotechnikos paminklas – Dubysos – Ventos perkasas, senieji žuvininkystės tvenkiniai, pakeitę gamtinį kraštovaizdį. Taip pat, siūloma aplankyti ir netoliese esančius Tytuvėnų ir Žagarės regioninius parkus.

O tuos, kurie negalės atvykti į festivalio mugę, kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją su TV laidų vedėju, žurnalistu Ignu Krupavičiumi birželio 3 dieną 13 val. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook paskyroje 

SAUgoma ir TAU!