SAUGOMŲ TERITORIJŲ DIREKCIJŲ ATASKAITOS PRISTATOMOS BENDRUOMENĖMS

Data

2023 02 24

Įvertinimas
0
Bendruomene Ventos.jpg

Vasaris – ataskaitų metas, kai valstybinės įstaigos praėjusių metų rezultatus pristato plačiajai visuomenei, artimiausioms bendruomenėms ir aukščiau esančioms instancijoms. Saugomų teritorijų direkcijos jau pristatė ataskaitas Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Aplinkos ministerijos, tačiau ne mažiau svarbu pakalbėti apie nuveiktus darbus su nacionalinių bei regioninių parkų bendruomenėmis. 

Saugomų teritorijų direkcijos vasario ir kovo mėnesiais susitikinėja su miestų, miestelių, kaimų bendruomenėmis bei pristato praėjusių metų veiklų rezultatus, pasakoja apie aktualijas, išsako probleminius klausimus, išklauso nusiskundimų ir pasiūlymų. 

Jau įvyko susitikimai su vietos bendruomenėmis Krekenavos, Nemuno kilpų, Rambyno, Sartų, Ventos regioniniuose parkuose. Su nuveiktais darbais, iššūkiais ir pasiekimais bendruomenės atstovus supažindino Saugomų teritorijų direkcijų patarėjai. Taip pat supažindinta su veiklomis, kurios planuojamos 2023 metais. Su bendruomenių nariais aptarti darbai, kuriuos dar reikėtų nuveikti.

Informuojame, kad artimiausiu metu dar vyks susitikimai su bendruomenėmis: vasario 28 dieną – Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijoje, kovo 3 dieną – Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre, kovo 6 dieną – Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centre… 

Visą susitikimų su bendruomenėmis sąrašą galite pamatyti čia