PO NEMUNO DELTOS REGIONINĮ PARKĄ – BAIDARĖMIS IR DVIRAČIAIS

Data

2022 08 17

Įvertinimas
0
Baidariu maratonas.jpg

Nemuno deltos regioniniame parke rugpjūčio 20 dieną vyks jubiliejinė baidarių šventė, skirta Regioninių parkų įkūrimo 30-čiui paminėti. Šis tradicinis renginys, į kurį atvyksta ne tik Vakarų Lietuvos gyventojai, bet ir svečiai iš toliau, plaukimo baidarėmis mėgėjus suburia jau 10 kartą. Šiais metais pažinti saugomą teritoriją kvies ne tik baidarėmis, bet ir dviračiais. 

Renginys prasidės 10 val. prie stovyklavietės ,,Rusnaitė" (Pakalnės k. Pakalnės g. 68, Rusnės sen., Šilutės r.sav.).

Šiais metais renginys vyks kitaip: teks ne tik įveikti baidare Nemuno deltos distancijas, bet ir sustoti tam tikrose vietose bei atlikti 30 įvairių ir įdomių gamtosauginių užduočių. Kas atliks visas užduotis teisingai, tų laukia puikūs prizai.

Tiems, kas priims šį iššūkį, laukia įdomi ir aktyvi veikla bei karštas maistas. Dalyvio mokestis 10 eurų, o su organizatorių baidare plius dar 10 eurų.

Registracija būtina: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbo7YdNfUd4PbLyeGFDMvj2mKacG4m6araiR5MIRlI12V8mg/viewform 

Palaikymo komandai, kuri liks ant kranto, organizatoriai pasiūlys dviračių žygį po Rusnės salą. Mokestis su savo dviračiu - 3 eurai, o su organizatorių dviračiais - 5 eurai.

Visus norinčius dalyvauti dviračių žygyje, prašome užpildyti registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScowS_rX-BgUF5yuVhz3wiTy62Gli2rZeGszws1e-MKugSbhw/viewform

Renginio metu susipažinsite su Nemuno deltos regioninio parko unikaliu kraštovaizdžiu, kur gausu protakų, senvaginių ežerų. Savitas Krokų lankos ežeras, Kniaupo įlanka, deltos atšakos, Rusnės sala su žemiausia šalyje vieta, natūralios Nemuno žemupio užliejamos pievos. Tai svarbi teritorija paukščių migracijos kelyje. 

Kviečiame atvykti į Nemuno deltos regioninį parką ir geriau pažinti šio parko vertybes.