PER TELEVIZIJĄ RODOMI KLIPAI APIE SAUGOMAS TERITORIJAS

Data

2022 04 22

Įvertinimas
0
klipas.jpg

Televizijos žiūrovai jau kurį laiką mato socialines vaizdo reklamas apie mūsų krašto nacionalinius ir regioninius parkus, rezervatus ir draustinius. Ši komunikacinė kampanija vykdoma pagal projektą „Saugomų vertybių pažinimas ir informacijos sklaida“. 

Beveik kiekvieną dieną transliuojami vaizdo klipai, kuriuos apjungia simpatiškas animacinis personažas lūšiukas ir smagi dainelė, pristato saugomų teritorijų vertybes. Klipai trumpos trukmės – apie 20 sekundžių, bet pateikia įvairias temas, susijusias su saugomomis teritorijomis. Žiūrovus skatinama suintriguoti gamtos vertybėmis, o daugiau informacijos apie saugomas teritorijas jie gali rasti naujoje svetainėje – saugoma.lt 

Vaizdo klipai transliuojami LNK kanalu, kuris laimėjo viešųjų pirkimų konkursą.

Šia socialine reklama siekiama kuo didesnės sklaidos tikslinėse auditorijose, o televizijos auditorija – išties plati. Skirtingi vaizdo klipai apie saugomas teritorijas bus transliuojami beveik pusę metų.  Šie klipai transliuojami ne mažiau kaip 5 kartus per dieną ir dalis jų turi būti rodomi žiūrimiausiu laiku - nuo 18 iki 22 valandos.

Vaizdo klipus apie saugomas teritorijas galite peržiūrėti ir internete 

Projekto „Saugomų vertybių pažinimas ir informacijos sklaida“ tikslas - sumažinti gamtosauginio pažinimo spragas, nes dalis šalies piliečių menkai suvokia saugomų teritorijų reikšmę, nežino, kam jos reikalingos. Projektu siekiama iš esmės pagerinti informacijos apie saugomas teritorijas ir jose saugomas vertybes pasiekiamumą.