NAUJI DARBO DRABUŽIAI SPECIALISTAMS

Data

2022 09 22

Įvertinimas
0
Uniforma_10.JPG

Saugomų teritorijų specialistai, dirbantys gamtoje, nuo šiol turi galimybę vilkėti naujus,  kokybiškus ir patogius darbo drabužius, skirtus sudėtingesnėms lauko sąlygoms. Dažnai ekologai, vykdydami gamtosauginę stebėseną, visą dieną praleidžia gamtoje. Aprūpinimas darbo rūbais - privaloma ir būtina darbo organizavimo sąlyga.

Nauji darbo drabužiai bus skirti ne tik gamtosaugos specialistams, bet ir saugomų teritorijų lankytojų centrų specialistams, kurie dažnai veda ekskursijas bei žygius gamtoje. 

Saugomų teritorijų specialistų drabužių komplektą sudaro vasariniai ir žieminiai rūbai: striukės, džemperiai, marškiniai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, kelnės, kepurės, pirštinės, batai ir kt. 

Tikimasi, kad naujieji darbo drabužiai tarnaus ilgai, nes jie pasiūti iš tvirtos medžiagos, atsparios drėgmei ir vėjui, dilimui ir ultravioletiniams spinduliams. Viršutinis medžiagos padengimas užtikrina apsaugą nuo vandens ir purvo. Drabužiai kokybiškai pasiūti, nesudėtingai prižiūrimi, dėvint nevaržomi judesiai. Striukėse yra daug kišenių, į kurias bus patogu įsidėti darbui gamtoje reikalingų priemonių. Drabužiams teikiama 2 - 5 metų garantija. 

Saugomų teritorijų specialistų drabužiai ne tik kokybiški, bet ir modernaus dizaino. Juose atsispindi naujausios drabužių technologijos. Vilkėdami naujus darbo drabužius, saugomų teritorijų specialistai kurs puikų saugomų teritorijų sistemos, kaip šiuolaikiškos gamtosauginės organizacijos, įvaizdį. 

Nauji darbo drabužiai įsigyti Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie AM vykdomų projektų „Monitoringo ir tvarkymo pajėgumų stiprinimas saugomose teritorijose“, „Gamtotvarkos priemonių įgyvendinimas „Natura 2000“ teritorijose“,  „Rūšių apsaugos ir gausos reguliavimo priemonių įgyvendinimas“, „Saugomų vertybių pažinimas ir informacijos sklaida“ bei kitų projektų lėšomis, finansuojant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų Sanglaudos fondo.