„NATURA FEST“ KVIEČIA Į VIŠTYČIO REGIONINĮ PARKĄ

Data

2023 06 06

Įvertinimas
0
Natura Fest.jpg

Birželio 10 d. puikių kraštovaizdžių ir Suvalkijai nebūdingų aukštumų krašte – Vištytyje – vyks nemokamas gamtos festivalis „Natura Fest“, kurio išskirtinumas – mistiška pažintis su gamta naktį. 

Šis renginys – puiki proga susipažinti su šia unikalia vietove ir jos gamtos lobynais. Festivalio metu gamtininkai kvies į saulės palydėjimą ant piliakalnio skambant muzikai, skirtingų distancijų naktinius žygius, pažintį su tamsumų mėgėjais – naktiniais drugiais, šikšnosparniais, pelėdomis ir kitais paukščiais, žvaigždžių stebėjimą su teleskopu.

Dalyvių taip pat laukia magiški kanklių garsai, vakarinė paukščių pažinimo ekskursija, kūrybiniai užsiėmimai – laimės paukščiukų iš šieno gamyba, gamtos menas. 

Renginio organizatoriai paruošė specialų renginio žemėlapį, kuriame sužymėti ne tik renginio maršrutai, veiklos, bet ir savarankiškos veiklos, į kurias raginama vykti prieš ar po festivalio, taip pat – nakvynės ar maitinimo vietos.

Festivalio programa prasideda birželio 10 d. 17 val. Vištyčio ežero paplūdimyje. Renginys nemokamas, bet lankytojai raginami užsiregistruoti ir įsigyti saugomų teritorijų lankytojo bilietą. Organizatoriai pasirūpins vakariene ir pusryčiais. Renginio dalyviai raginami atsivežti savo indus. 

„Natura Fest“ – keliaujantis festivalis, kuris kasmet vyks vis kitoje saugomoje teritorijoje ir pristatys tos vietos išskirtines gamtines vertybes, saugomas Natura 2000 teritorijose. Šiemet Vištyčio regioniniame parke vyks pirmasis toks renginys.