KALĖDINIS PASIŪLYMAS – ĮSIGYK METINĮ LANKYTOJO BILIETĄ IR GAUK NEMOKAMĄ EKSKURSIJĄ

Data

2021 12 01

Įvertinimas
1
naujas kaledinis bilietas.jpg

Kviečiame pasinaudoti kalėdiniu pasiūlymu savo šeimos nariui ar draugui, mėgstančiam keliauti, atrasti ir pažinti, besidominčiu gamta, kultūros vertybėmis bei  padovanoti ASMENS metinį lankytojo bilietą – kelionę po saugomas teritorijas visoje Lietuvoje.

Ekologinio mąstymo žmonės, kuriems rūpi  gamta, kraštovaizdžio vertybės, gali prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo. Savanoriškas bilieto įsigijimas išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos rekreacinės, lankomos vietos, pažintiniai takai, kad  stovyklavietėse nebūtų šiukšlių.

Metinis visų minėtų valstybinių parkų lankytojo bilietas kainuoja 20 eurų

Įsigijus metinį lankytojo bilietą Nacionaliniame ST lankytojų centre iki 2022.01.15 d., dovanosime vienkartinę nemokamą ekskursiją „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ TAU ir DRAUGŲ grupei (iki 30 asm.).

*pasiūlymo galiojimas ribotas (juo pasinaudoti bus galima iki 2022.03.01 d.

Gautos lėšos už lankytojo bilietą skiriamos gamtos objektų, rekreacinių teritorijų priežiūrai, tvarkymui, informacinių stendų atnaujinimui, šiukšlių išvežimui, taip pat švietėjiškai gamtosauginei veiklai vykdyti – lankstinukams, gamtos maršrutų aprašymams, gamtos pamokoms.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM ir valstybinių parkų direkcijos savo internetinėse svetainėse teikia informaciją apie lėšų, gautų už parduotus bilietus, panaudojimą.

Daugiau informacijos apie kalėdinį pasiūlymą telefonais: +370 698 87883 arba 85 272 84 97.