FOTOALBUMO „SAUGOMA LAUKINĖ LIETUVOS GAMTA“ PRISTATYMAS

Data

2022 04 25

Įvertinimas
4
1 red1.jpg

Balandžio 28 d. 18 val. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia atvykti į Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centrą ir prisiliesti prie Lietuvos laukinės gamtos. Renginio metu bus pristatytas Eugenijaus Drobelio ir Vytauto Knyvos fotoalbumas „Laukinė Lietuvos gamta“. Autoriai paaiškins, kas yra laukinė gamta, pristatys pagrindines šalies laukinės gamtos vertybes, kuriomis galime džiaugtis ir didžiuotis.

 

Reprezentaciniame gausiai iliustruotame fotoalbume – trumpi svarbiausių šalies gamtinių ekosistemų aprašymai, iliustruoti gyvosios gamtos ir gamtinio kraštovaizdžio fotografijomis. Pristatomos vertingiausios natūralios buveinės, reti, mieli ir įdomūs krašto gyvūnai, augalai ir grybai. Albume atskleidžiamas Lietuvos laukinės gamtos išskirtinumas ir grožis, akcentuojant gyvosios gamtos vertybes, kurios kitose Europos šalyse yra sunykusios ar ypač retos.

 

Leidinio tikslas – ne tik supažindinti skaitytoją su unikalia Lietuvos laukine gamta: pajūriu, pelkėmis, vandenimis, miškais ir pievomis, bet ir sukurti šiltą emocinį ryšį tarp gamtos objekto ir žiūrovo, taip didinant domėjimąsi šalies gamta ir jos puoselėjimu.

 

Vieną iš biologine įvairove turtingiausių Lietuvos saugomų teritorijų pristatys buvęs Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio rezervato direkcijos Gamtos skyriaus vedėjas dr. Mindaugas Lapelė.

 

Renginys nemokamas. Registracijos į renginį formą rasite čia

 

O tuos, kurie negalės atvykti į pristatymą, tiesioginę renginio transliaciją, su LRT Radijų laidų vedėju, žurnalistu Edvardu Kubiliumi kviečiame stebėti Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook paskyroje

 

SAUgoma ir TAU!

 

Renginio laikas: 2022 balandžio 28 d.
Renginio vieta: Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centras Marcinkonyse, Miškininkų g. 61, Marcinkonių k., Varėnos r.