KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE - JAUNIMAS EUROPOS MIŠKUOSE 2018

Kaip ir kasmet tarptautinė organizacija Young people in European Forests inicijuoja tarptautinį konkursą „Jaunimas Europos miškuose“, kuriame kviečiami dalyvauti Jaunųjų miško bičiulių sambūrio nariai nuo 15 iki 19 metų amžiaus. Konkursas suskirstytas į nacionalinį ir tarptautinį etapus.

Nacionalinį etapą organizuoja LR Aplinkos ministerija, VĮ Lietuvos valstybinių miškų urėdija, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Lietuvos miškininkų sąjungos Jaunųjų miško bičiulių sambūris, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija. Informacija apie konkurso nacionalinį etapą pateikta puslapyje: http://anp.lrv.lt/lt/naujienos/jaunimas-europos-miskuose 
Nacionalinio etapo nuostatus rasite: http://anp.lrv.lt/…/anp/docum…/files/ypef_nuostatai_2018.pdf

Tarptautinis etapas šiais metais vyks Lietuvoje. Šių metų konkurso tema – „Miškų kirtimai. Teigiami ir neigiami aspektai“. Mokiniai kviečiami išstudijuoti miškų naudojimo praktikas skirtingose šalyse, ieškoti darniausių ūkininkavimo formų, kad ir žmogui būtų naudinga, ir gamta nenukentėtų. Kaip ir visada, konkursui savarankiškai registruojasi komandos iš trijų moksleivių (registracijos forma yra čia - https://goo.gl/forms/dJbAdOflbHPUig8F2) .

Pageidautina, kad visi komandos nariai turėtų anglų kalbos įgūdžių, nes tiek nacionaliniame, tiek tarptautiniame etape reikės spręsti testą anglų kalba. Testui ruoštis padės specialus leidinys anglų kalba (http://ypef.eu/files/YPEF_Educational_material_2018.pdf ). Išsamiai su konkurso terminais ir užduotimis kviečiame susipažinti perskaičius konkurso nuostatus.

Tad paskubėkite registruotis (paskutinė komandų registracijos diena – gegužės 31 d.) ir jūsų laukia prizai, smagios pažintys ir jau tradicine tapusi JMBS stovykla „Mūsų žalioji vasara“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08