KONKURSO „MIŠKO DRAUGAS 2018” FINALAS

Gegužės 25 d. Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre vyko finalinis Jaunųjų miško bičiulių konkurso „Miško draugas“ renginys, kurio metu buvo apdovanoti aktyviausi JMB būreliai. Iš viso apdovanota net 11 būrelių, kurie visus metus aktyviai vykdė įvairiausias veiklas, susijusias ne tik su miškais, bet ir su gamtosauga.

Renginio metu apdovanoti patys aktyviausi Jaunieji miško bičiuliai. 1-osios vietos nugalėtojais tapo JMB būrelis „Eglutės“ iš Ukmergės. 2-osios vietos nugalėtojais tapo JMB būrelis „Miško meistreliai“ iš Panevėžio, o 3-ąją vietą iškovojo JMB būrelis „Eiguliukai“ iš Panevėžio r. Miežiškių miestelio. Konkurse taip pat puikiai pasirodė JMB būrelis „Lūšiukai“ iš Marijampolio k. bei „Verkniukai“ iš Aukštadvario.

Aktyviausi Jaunųjų miško bičiulių būrelių atstovai turės galimybę nemokamai dalyvauti vasaros stovyklose „Mūsų žalioji vasara”, kurios vyks saugomų teritorijų gamtos mokyklose.

Suvažiavę iš įvairių Lietuvos vietų konkurso „Miško draugas” dalyviai turėjo progą susipažinti su kitais JMB būreliais bei smagiai kartu praleisti laiką, žaidžiant lauko žaidimą ir dalyvaujant edukacijoje „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08