Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


KONKURSE „YPEF 2019“ JAUNOSIOS MIŠKO BIČIULĖS IŠ LIETUVOS IŠKOVOJO 2-ĄJĄ VIETĄ

Jaunųjų miško bičiulių komanda iš Lietuvos Čekijoje vykusiame tarptautiniame konkurse „Young People in European Forests 2019“ laimėjo 2-ąją vietą!

Jaunosioms miško bičiulėms iš Prienų „Žiburio“ gimnazijos teko įveikti nemažai iššūkiu: merginos sprendė sudėtingus testus, pristatė Lietuvos bei Europos miškų aktualijas, dalyvavo praktinėje veikloje miške.

Susumavus visų užduočių rezultatus paaiškėjo, kad komandos iš Lietuvos surinktų balų skaičius - vienas didžiausių, todėl miško bičiulės iš Lietuvos garbingai iškovojo 2-ąją vietą! Šiais metais sekėsi ir kitoms Baltijos šalims, kadangi 1-ąją vietą laimėjo komanda iš Estijos, 3-ąja vietą iškovojo Čekija.

Dalyvaudamos konkurse miško bičiulės ne tik atskleidė žinias apie miškus ir miškų santykį su vandeniu, bet ir įgijo naujų teorinių bei praktinių žinių apie saugomas teritorijas, miško ekosistemą ir jos išsaugojimo svarbą, patobulino anglų kalbos žinias.

Sveikiname jaunąsias gamtininkes: Airidą, Pauliną, Ugnę ir jų mokytoją Rasą bei linkime sėkmės ateities konkursuose! 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08