header image

JAUNIEJI MIŠKO BIČIULIAI TURĖS NAUJUS KURATORIUS

Jaunųjų miško bičiulių veiklą nuo šio pavasario Aplinkos ministerija pavedė koordinuoti Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie AM. Kovo 23 d. Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre įvyko įžanginis renginys, kuriame buvo pristatytos naujienos ir 2018 metų Jaunųjų miško bičiulių veiklos.

Renginyje dalyvavo Jaunųjų miško bičiulių (JMB) sambūrio atstovai, JMB būrelių mokytojai ir tuntų vadovai, taip pat AM viceministras Martynas Norbutas, Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas prof. Edmundas Bartkevičius, VSTT direktorius Albertas Stanislovaitis, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus  vedėjas Almantas Kulbis, Lietuvos miško savininkų asociacijos valdybos pirmininkas Algis Gaižutis ir kiti. Į renginį susirinko apie 100 dalyvių.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Diana Rakauskaitė pristatė, kokios JMB veiklos numatomos šiais metais. „Gilinamės į esamą situaciją, atnaujinam esamų Jaunųjų miško bičiulių būrelių ir mokytojų sąrašą, planuojam veiklas”, - kalbėjo VSTT atstovė, pabrėždama, kad šiais metais nemažai veiklų, susijusių su miškais ir miškininkyste, vyks nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose bei saugomų teritorijų gamtos mokyklose. Po renginio jaunieji miško bičiuliai ir mokytojai dalyvavo ekskursijoje po Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą.

Naujausia informacija apie Jaunųjų miško bičiulių konkursus ir kitą veiklą bus pateikiama JMB Facebook paskyroje ir VSTT tinklalapio rubrikoje „Jaunieji miško bičiuliai“ - http://www.vstt.lt/VI/index.php#r/295

Labai prašytume atsiliepti visus Jaunųjų miško bičiulių būrelius ir tuntus, atsiųskite savo kontaktus el. paštu – [email protected]  

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08