JAUNIEJI MIŠKO BIČIULIAI IR TOLIAU AKTYVIAI VYKDYS VEIKLAS

Jauniesiems miško bičiuliams šie metai buvo ypatingi - tai pirmieji metai, kai Jaunųjų miško bičiulių veiklą koordinavo Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuri džiaugiasi Jaunųjų miško bičiulių aktyvumu. Šiais metais nuveikta daug šaunių darbų miško ir saugomų teritorijų labui, o aktyviausiai veiklas vykdę būreliai ir tuntai pavasarį dalyvavo konkurse „Miško draugas“.

Konkurso nugalėtojai įsimintinai ir naudingai leido laiką vasaros stovyklose „Mūsų žalioji vasara“, kurios vyko net keturiose skirtingose Kauno marių, Sirvėtos, Varnių ir Žagarės regioninių parkų gamtos mokyklose.

JMB būreliai taip pat ruošėsi ir aktyviai dalyvavo konkurso„ Jaunimas Europos miškuose“ nacionaliniame etape, o nacionalinio etapo nugalėtojai atstovavo Lietuvą tarptautiniame konkurse, kuris šiais metais vyko Lietuvoje – Aukštaitijos nacionaliniame parke.

2018 m. baigiantis, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba džiaugiasi miško bičiulių aktyvumu ir primena, kad kitais metai Jaunųjų miško bičiulių taip pat lauks konkursai, stovyklos, renginiai, todėl skatina ir toliau aktyviai vykdyti su mišku ir saugomomis teritorijomis susijusias veiklas. Vykdomas veiklas svarbu fotografuoti ar kitais būdais įamžinti ir dalyvauti 2019 m. vyksiančiuose konkursuose.

Artimiausias Jaunųjų miško bičiulių konkursas „Miško draugas“ vyks kitų metų pavasarį, kuriame dalyvaus ir nugalės tie, kurie aktyviausiai vykdė žaliąsias veiklas šiais mokslo metais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08