BIČIULIŲ IŠ PANEVĖŽIO PAVASARINĖ VEIKLA

Balandžio 10-11 d. Panevėžio Gamtos mokykloje vyko mokinių gamtininkų mokslinė konferencija „Aplinka ir aš“. Iš viso buvo perskaityti 22 pranešimai.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos JMBS būrelio „Gamtos būrelio“ nariai Vytaras Sarapas, Livija Mardosaitė, Arūnė Nakvosaitė pristatė tiriamąjį darbą „Želdinių ir žėlinių apsaugos nuo žvėrių būdai Pyvesos girininkijoje“.

Miežiškių pagrindinės mokyklos JMBS būrelio „Eiguliukai“ nariai Donatas Kazlauskas, Ainius Urbonas, Gabija Kulbytė, Arvydas Damoševičius pristatė tiriamąjį darbą „Žvėrių apskaita pagal pėdsakus sniege“.

Pranešimus pristatė konferencijos dalyviai iš kitų miesto ir rajono mokyklų. Dalyvių darbai buvo įvertinti diplomais.

Dalyviams buvo įdomu dalyvauti konferencijoje, įgauti patirties, susipažinti su kitų mokinių darbais.

Balandžio 18d. Miežiškių pagrindinės mokyklos JMB "Eiguliukai" dalyvavo miško sodinimo akcijoje

"Mes - Miežiškių pagrindinės mokyklos JMBS "Eiguliukai" su džiaugsmu vykome į Raguvos girininkiją sodinti miško. Mus pasitiko girininkas Kęstutis Žilinskas, girininko pavaduotojas Gediminas Garšva. Prieš pradėdami dirbti, išklausėme instruktažą, čiupome kastuvus bei sodinukus ir kibome į darbą. Medžių sodinimas nėra pats lengviausias darbas. Reikia su kastuvu padaryti tokią duobę, kad visos medžių šaknys tilptų, nebūtų užriestų. Mes norime, kad mūsų sodintos eglutės sužaliuotų ir paūgėtų jau šiemet, todėl dirbome atsakingai. Pasodinę, dėkojome girininkijos darbuotojams už suteiktą galimybę pasodinti medžius, pasivaišinome miškininkų suruoštomis vaišėmis", - įspūdžiais dalinosi akcijos dalyviai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08