Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Bitininkysrte.jpg
2020 08 13
ULIOJA BITELĖ AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE

Kaip ir kasmet, Aukštaitijos nacionaliniame parke medumi pievoms kvepiant, bitelėms dūzgiant, Stripeikių bitininkystės muziejus rugpjūčio 15 d. kviečia susibėgti visus bičiulius į tradicinę Medkopio pabaigos šventę.

Šienavimo robotas Rambyne_1.jpg
2020 08 12
ŠIENAVIMO ROBOTAI PADEDA TVARKYTI SAUGOMAS TERITORIJAS

Rambyno regioniniame parke šienavimo robotas nušienavo beveik visas lankytojų pamėgtas vietas, tad pasiekti Vilkyškių, Šereiklaukio, Opstainių piliakalnius ir pasižvalgyti nuo jų lankytojams bus patogiau.

Naktigone.JPG
2020 08 12
NAKTIGONĘ PRISIMINUS...

Anykščių regioniniame parke Žirgo take prie Šventosios upės rugpjūčio 13 dieną vyks tradicinis „Naktigonės“ renginys. Naktigonė  - išnykęs senovės paprotys, kurio metu vasaros ir rudens naktimis buvo bendrai ganomi kaimo arkliai. 

gamtos gidai.jpg
2020 08 11
GAMTOS GIDŲ MOKYMAI BAIGTI

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kartu su partneriais prieš metus pradėjo Gamtos gidų mokymo kursus, organizuotus pagal Interreg Pietų Baltijos programos projektą „Gamtos gidų tinklas”. 

Misko-sodai-arbata.png
2020 08 10
DŽIAUGIASI TURINTYS SAUGOMŲ TERITORIJŲ PRODUKTO ŽENKLĄ

Žemaitijos nacionaliniame parke yra nemažai ūkių, kurie turi Saugomų teritorijų produkto ženklą. Seserų Vaivos ir Nijolės ūkiai prekiauja įvairiais žolynų produktais, arbatomis, prieskoniais taip pat – daržovėmis, drauge su kaiminystėje esančiu bitynu rengia edukacijas, siūlo bendrus gaminius. Autentiškiems šių ūkių gaminiams suteiktas Saugomų teritorijų produkto...

Saugomos teritorijos
2020 08 07
SAUGOMOS TERITORIJOS: KURIOS POPULIARIOS, KURIOS – NEPELNYTAI PAMIRŠTOS

Šią vasarą visiems žinomos aplinkybės paskatino daugelį lietuvių ne tik savaitgalius, bet ir ilgesnes atostogas praleisti Lietuvoje. Lankytojų srautai nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose per pastaruosius mėnesius gerokai išaugo. Skaitykite straipsnyje - 15min.lt

Rambyno takas.jpg
2020 08 06
PAŽINTINĖ TRASA RAMBYNO REGIONINIAME PARKE

Rambyno regioniniame parke lankytojai pamėgo naują rekreacinį traukos objektą - taką „Rojaus kelias“. Atvykstantiems į kultūriškai žymius Bitėnus sudarytos sąlygos geriau pažinti šio kaimo ne tik kultūrinę-istorinę, bet ir gamtinę erdvę prie Bitės upelio. 

Gegrėnų kompleksas1.jpg
2020 08 06
VIENA GRAŽIAUSIŲ ŽEMAITIJOS NACIONALINIO PARKO VIETŲ

Sutvarkyta ir pritaikyta lankymui viena gražiausių Žemaitijos nacionalinio parko vietų – Gegrėnų archeologinis kompleksas, apimantis du piliakalnius bei senovės gyvenvietę. Buvo įrengti nauji infrastruktūros elementai: stendai, informacinės rodyklės, suoliukai. Lankytojų patogumui pagerinti takai. 

stovykla gamtos.jpg
2020 08 05
VAIKŲ STOVYKLA - GAMTOJE SU PARKO REINDŽERIAIS

Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla organizavo dieninę vasaros stovyklą „5 nuotykių dienos gamtoje su parko reindžeriais”. Stovyklos užsiėmimus vedė Kauno marių regioninio parko specialistai, tad vaikai turėjo puikią progą pažinti parko gamtą, pabendrauti su tikrais parko reindžeriais.

Sveikas turizmas.jpg
2020 08 04
SVEIKATINIMO TURIZMO PLĖTRA

Sveikatinimo turizmo teikiama nauda svarbi tiek Lietuvos saugomų teritorijų lankytojams, tiek po COVID-19 pasekmių atsigaunančiai Lietuvos turizmo industrijai. Sveikatinimo turizmas ypač išplėtotas Lietuvos saugomose teritorijose, kurios sudaro 17,57 procento šalies ploto.

bitink pauksciai.jpg
2020 08 03
DANGAUS AKROBATAI - BITININKAI

Vienas spalvingiausių Lietuvoje aptinkamų paukščių yra Bitininkas (Merops apiaster). Panemunių regioniniame parke sutinkami šie gražuoliai kairiajame Nemuno krante. Čia įsikūrusi šių sparnuočių kolonija, suskaičiuota apie 30 paukščių.

NO pausktis_foto Tomo Vinicko.jpg
2020 07 31
LANKYTOJŲ CENTRUOSE REIKĖS DĖVĖTI KAUKES

Vyriausybės posėdžio metu buvo priimtas sprendimas, kad nuo rugpjūčio 1 d. (šeštadienio) uždarose patalpose yra privaloma dėvėti apsaugos priemones (kaukes, respiratorius) ir užtikrinti saugaus atstumo laikymąsi. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 15 Pirmyn