exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

ŽAIDIMAS „KAS IR KUR SAUGOMOSE TERITORIJOSE?“

Data

2020 11 16

Įvertinimas
0
00000 kas ir kur ST.jpg

Kiekvienais metais lapkričio 15-21 d. visame pasaulyje minima Geografijos žinių savaitė (angl. Geography Awareness Week) ir netradiciniais būdais visi yra kviečiami gilinti geografines žinias įdomiose veiklose! Ta proga Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM kartu su ST Nacionaliniu lankytojų centru ir Jaunųjų geografų klubu meta iššūkį!

Kviečiame suburti 5 draugų, bičiulių, kolegų ar šeimos narių komandą ir lapkričio 19 d. (ketvirtadienį) nuo 15 val. dalyvauti smagiame nuotoliniame žaidime „KAS IR KUR SAUGOMOSE TERITORIJOSE?“, kuriame pasitikrinsite savo žinias apie saugomas teritorijas!

ŽAIDIMO TAISYKLĖS:
ŽAIDĖJAI. Žaisti gali visi, norintys pažinti savo gamtą ir kultūros paveldą. Dėl žaidimo specifikos pirmajame žaidime gali dalyvauti tik 4 komandos. Jeigu žaidimas sulauks populiarumo, planuosime jį ir ateityje!

ŽAIDIMO TIKSLAS: kuo greičiau apkeliauti Lietuvos regioninius parkus t. y. įveikti visas kliūtis ir sėkmingai atlikus užduotis pasiekti tikslą.

ŽAIDIMO PRADŽIA: langelis su „Nacionalinis lankytojų centras“

ŽAIDIMO EIGA: paeiliui mesdami kauliuką, žaidėjai keliauja spalvotais langeliais ir atlieka įvairias užduotis.

  • atsistojusi ant geltono langelio komanda traukia geltoną kortelę su atitinkamu numeriu ir vykdo nurodytą užduotį.
  • atsistojusi ant žalio langelio komanda traukia žalią kortelę su klausimu. Teisingai atsakiusi į klausimą komanda eina vieną langelį pirmyn, o neteisingai vieną langelį atgal.

NUGALĖTOJAI: Nugalėtoju tampa komanda greičiausiai pasiekusi tikslą - sugrįžusi į Nacionalinį lankytojų centrą. O iš tiesų laimi visi: ir žaidėjai, susipažinę su vertybėmis ir Lietuvos regioniniai parkai, įgiję naujų draugų!

Žaidimo transliacija iš ST Nacionalinio lankytojų centro vyks per MS TEAMS programą.

Renginio nuoroda Facebook

KOMANDŲ REGISTRACIJA - https://forms.gle/rxgfzZHQccWB9P7K7

 

Atrask ir pažink saugomas teritorijas!