VIEŠVILĖS REZERVATO EKSPOZICIJA DALYVAUJA INTERJERO KONKURSE

Data

2019 10 21

Įvertinimas
0
Viesviles rez_lankytoju centro ekspo.jpg

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato lankytojų centro ekspozicija, duris lankytojams atvėrusi vasarą, dalyvauja interjero architektūros konkurse „Mano erdvė 2019“.

Unikalią ekspoziciją sukūrė dizainerė Skirmantė Vaitkevičiūtė, originaliai pristatydama Viešvilės rezervate saugomus gamtos turtus.

Svarbiausias ekspozicijos akcentas – svyrančios stilizuotos įvairaus žalumo medžių lapų šakos, užpildančios viršutinę patalpos erdvę, primenančios tankią lapiją ir atliepiančios ekspozicijos temą „Upelis vidur girios“. 

Plokštuma su rezervato žemėlapiu kyla iš grindų tarsi žemės atplaiša. Baldas-laiptai yra ir kaip sėdimos vietos ekskursijai, ir kaip informacijos nešėjas bei erdvinis elementas. 

Panaudojant vidinį laiptų tūrį, įdomiai ir įvairiai išdėliojami gamtiniai eksponatai, čia daug informacijos, kviečiančios patirti atradimo džiaugsmą. Pufai primena iškilusius kupstus pelkėje. Informacinės technologijos integruotos balduose į vieningą interaktyvią sistemą, skirtą lankytojams liesti, tyrinėti, pažinti. Žemėlapis – 3D maketas ekspozicijoje susietas su virtualiu pasakojimu apie rezervatą. 

Balsuoti už Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato lankytojų centro ekspoziciją gražiausio interjero konkurse galite čia - https://plus.lrytas.lt/mano-erdve-2019/viesasis-interjeras/5d9f52fecc69c502bcdded0d/