Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


TAPK JAUNUOJU REINDŽERIU NEAKIVAIZDŽIAI

Data

2020 03 18

Įvertinimas
0
89970410_2983264675066333_7726752311325753344_o.jpg

Esant karantinui, kviečiame moksleivius ir vaikus išmėginti gamtos reindžerių platformą www.gamtosreindzeris.lt ir pasijusti tikru jaunuoju reindžeriu. Daugiau kaip 50 užduočių, susijusių su gamtosauga, rasite smagiai iliustruotoje interneto platformoje.

Tai – savotiškas socialinis tinklas jauniesiems gamtos mylėtojams ir juos globojantiems saugomų teritorijų darbuotojams, gamtos mokyklų specialistams. 

www.gamtosreindzeris.lt platformoje vaikai gali susikurti savo profilį, rinktis užduotis, jas vykdyti ir taip rinkti apdovanojimus (ženklelius). Dalį užduočių vaikai gali atlikti internete, tačiau didžioji dalis jų – ragina eiti į gamtą ir ją tyrinėti. Dalis gamtoje atliekamų užduočių įvykdomos gyvenant bet kur, net ir mieste, dalis – reikalauja nuvykti į artimiausią ar konkrečią saugomą teritoriją.

„Reindžerio slėptuvė“,, „Pagamink debesį stiklainyje“, „Pievos dienoraštis“, „Su meldine nendrinuke Žuvinte“, „Įrenk vabzdžių gaudyklę“ - tai tik keletas užduočių, kurias moksleiviai gali atlikti smagiai žaisdami ir domėdamiesi gamtos reiškiniais bei vertybėmis. 

www.gamtosreindzeris.lt skirta jauniems žmonėms, kurie myli gamtą.