Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


SVEIKINIMAI PAVASARIUI

Data

2020 03 19

Įvertinimas
0
Atskrenda pavasaris. RAPOLO RAMANECKO piešinys, 11 m.
Atskrenda pavasaris. RAPOLO RAMANECKO piešinys, 11 m.

Kitaip nei kasmet šią savaitę sveikiname pavasarį. Aukštadvario regioninio parko direkcija suplanuotą moksleivių kūrinių pavasarine tema konkursą ir parodą rengia virtualiai. Tačiau minint  pasaulinę Žemės dieną  – kovo 20 -ąją. –  Žemės vėliava, simbolizuojanti  gamtosauginį solidarumą su visu pasauliu, jau iškelta prie prie direkcijos pastato.  

Žemės diena minima per pavasario lygiadienį, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės taškuose. 

Aukštadvario regiono mokyklų ugdytiniai jau nuo pavasario pradžios piešė ir kūrė darbelius konkursui „Aš sveikinu pavasarį“. Esant karantino situacijai, mokiniai Aukštadvario regioninio parko direkcijai atsiųs savo kūrinėlius virtualiai. 

Jaunųjų gamtos mylėtojų darbus (sukaltus ir dekoruotus inkilus, piešinius, pavasarines kompozicijas) nuotoliniu būdu vertins direkcijos sudaryta komisija. Geriausių darbų autoriams vėliau bus įteikti prizai. Įdomiausių pavasarinių kūrinių parodėlė irgi bus eksponuojama vėliau. 

Tradiciškai Žemės dieną inkilai sparnuočiams bus keliami individualiai. Grynas oras, saulė, pavasariu dvelkiantis vėjelis, paukščių chorai – geriausias sveikatos šaltinis. Grožėkimės bundančio pavasario gamta ir būkime sveiki !