Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


STABDOMAS MŪŠOS TYRELIO PAŽINTINIO TAKO LANKYMAS

Data

2020 03 31

Įvertinimas
0
Lankymas draudžiamas.jpg

Atsižvelgdama į aktyvių piliečių pranešimus, Žagarės regioninio parko direkcija nuo š.m. kovo 31 d. iki karantino pabaigos stabdo Mūšos tyrelio pažintinio tako lankymą. Svarbu elgtis išmintingai ir būti atsargiems, o geriausia, esant koronaviruso plitimo galimybei – likti namuose.

Šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu parkuose ir kitose populiariose lankytinose vietose žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei 2 žmonių – grupelėmis, vengti tiesioginių kontaktų, išlaikyti saugų – 2 metrų – atstumą, o geriausia – likti namuose. Vyriausybė ėmėsi ribojimų siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo. Tokį sprendimą kovo 19 d. pasirašė valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Mūšos tyrelio pažintinis takas – viena labiausiai lankomų Žagarės regioninio parko vietų. Net ir paskelbus karantiną, lankytojai vis dėlto čia vyksta nepaisydami iškabintų skelbimų ir raginimų nesibūriuoti. Vos vieno metro pločio take lankytojai norom nenorom atsiduria gana arti vieni kitų, ypač prasilenkiant, naudojantis poilsiaviete ar suoleliais take.

Atsižvelgdama į gausius lankytojų srautus Žagarės regioninio parko direkcija nuo š.m. kovo 31 d. iki karantino pabaigos stabdo Mūšos tyrelio pažintinio tako lankymą. Pasikeitus aplinkybėms bus informuojama atskirai.