Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


SAUGOMŲ TERITORIJŲ PASO KONKURSAS TIK ĮSIBĖGĖJA

Data

2020 07 30

Įvertinimas
0
pasas.jpg

Keliautojai iš visos Lietuvos jau atvyksta į Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą demonstruodami saugomų teritorijų emblemomis užpildytus pasus bei dalinasi kelionių įspūdžiais po gražiausias ir vertingiausias Lietuvos vietas.

Laimėtojai neretai užduoda ir klausimą, ar atsiėmę prizus galės pasą pasilikti su savimi. Atsakome -  be abejonės! Atsiėmus prizus, pasas yra pažymimas ir grąžinamas keliautojui.

Keliautojai nuogąstavo, kad dėl tam tikrų kliūčių, kai kur antspaudo užsidėti nepavyko... Su šia problema buvo susidurta Sartų regioniniame parke, kur antspaudėlis buvo pavogtas...

Tačiau problemą jau išsprendėme. Na o tiems, kurie dėl šios ar kitų priežasčių negalėjo užsidėti antspaudėlio šioje ar kitoje saugomoje teritorijoje, tereikia nusifotografuoti šalia nacionalinio ar regioninio parko lankytojų centro / direkcijos ir atvykus atsiimti prizų parodyti ST pasą ir nuotraukas (nuotraukos turi būti darytos akcijos galiojimo laikotarpiu).

Primename, kad Saugomų teritorijų paso akcija tęsiasi iki rugsėjo 15 d., todėl laiko aplankyti visus nacionalinius ir regioninius parkus dar tikrai yra! O norintys paremti saugomas teritorijas ir įsigyti parko lankytojų bilietą, gali tai padaryti ne tik lankytojų centruose, bet ir trumpąja SMS žinute, kurią būtina išsaugoti norint gauti dovanų kuprinę:

https://vstt.lrv.lt/lt/saugomu-teritoriju-sistema/valstybiniu-parku-lankytojo-bilietas