Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


PAVASARĮ VYKDOMA PAUKŠČIŲ APSKAITA

Data

2020 03 30

Įvertinimas
0
Gaidukas.  A. Čerkausko foto.
Gaidukas. A. Čerkausko foto.

Nors virusas sustabdė ir pakeitė daug dalykų, tačiau gamtos gyvenimas nestovi vietoje, o kartu ir tų, kurie dirba gamtoje.  Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Metodinio – analitinio centro ekspertai ornitologai pavasariui įsibėgėjant tęsia paukščių inventorizacijos darbus. 

Šiuo metu aktyvūs tetervinai, kurių apskaitos vyksta anksti rytą, netrukus prasidės ir kitų 7 rūšių (paprastojo griciuko, didžiosios kuolingos, gaiduko, rudagalvės anties, dryžgalvės kryklės, euroazinės cyplės, tulžio) paieška. 

Inventorizacija vykdoma tų rūšių, kurių populiacijos būklė Lietuvoje nėra gerai žinoma, – dėl rūšies nykimo ar dėl iki šiol trūkstamų duomenų apie rūšį. 

Todėl kviečiame kiekvieną Jūsų prisidėti prie žinių tikslinimo – jei pastebėjote kurią iš išvardintų rūšių jos veisimosi laiku tinkamoje buveinėje, prašome užpildyti nuorodoje esančią formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaD9RHkoPQQJn7aZCkO5riNnnoX7h3oirybrGw9nWyOc6b9w/viewform