Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


PAČIOS KEISČIAUSIOS ŠIUKŠLĖS

Data

2020 06 03

Įvertinimas
0
BeFunky-collage(15).jpg

Visą gegužės mėnesį raginome dalyvauti iniciatyvoje „Kiekvienas iš gamtos – po šiukšlę“. Sulaukėme daugybės nuotraukų, netgi nufilmuotos vaizdo medžiagos su keistomis šiukšlėmis. Pačios keisčiausios iš jų buvo Aldonos Grybienės iš Pakruojo raj. atsiųstos surinktų šiukšlių nuotraukos.

Ko tik nerandama miškuose, pelkėse ir pievose?.. Tai televizoriai, valtys, šaldytuvai, automobilių detalės, statybinės šiukšlės... Netoli Kauno marių buvo surastas net klozetas.

Iš vienos pusės, galima pasidžiaugti, kad gamtoje mažėja plastikinės taros, kuri superkama taromatuose. Tačiau pastebima tendencija, kad gamtoje daugėja padangų ir statybinių šiukšlių. 

Raginame visus būti aktyviais piliečiais ir pamačius faktus, kai šiukšlinama gamtoje, fiksuoti nusižengimą bei pranešti skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. 

Keisčiausios šiukšlės konkurso laimėtoja bus apdovanota knyga gamtosaugine tema, kurią galės atsiimti atvykus į Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą.

Kviečiame nepamiršti ir toliau švarinti aplinką visos vasaros laikotarpiu bei jungtis prie naujos iniciatyvos MISIJA: ŠVARI VASARA.  Daugiau informacijos rasite FB grupėje Gamtos Herojai jau greitai.