Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIS PARKAS PASKELBĖ SKRUZDŽIŲ METUS

Data

2020 04 07

Įvertinimas
0
2020 Skruzdžių metų Facebook.png

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kiekvienus metus dedikuoja kokiam nors gyvūnui, paukščiui, augalui ar vabzdžiui. Šiais metais dėmesys bus skirtas skruzdėms. Tad daug veiklų, renginių ir konkursų bus skirta SKRUZDŽIŲ temai. 

Jau nuo pavasario direkcija paskelbė vaikų piešinių konkursą „Vieno lapo komiksas“, kuriame kviečiami dalyvauti 1 -12 klasių moksleiviai. Moksleivių piešinių konkursas „Vieno lapo komiksas“ skirtas „Skruzdžių metų" renginių ciklui.

• Dalyvauti gali visų Lietuvos mokyklų 1 – 12 klasių moksleiviai.
• Piešinys turi būti piešiamas ant A4 formato lapo.
• Tema „Vieno lapo komiksas apie skruzdes". Komiksas - trumpa istorija, išreikšta paveiksliukais su trumpais žodiniais paaiškinimais; sensacingo arba humoristinio pobūdžio.
• Piešinius galima siųsti iki gegužės 31 dienos imtinai, adresu:
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Naglių g. 8,
LT-93123, Neringa 
arba el. paštu infonida@nerija.lt 

Nurodant ant voko (arba el. laiško temoje) „Piešinių konkursui „Vieno lapo komiksas“
• Prie piešinio turi būti nurodytas piešinio pavadinimas, autoriaus vardas pavardė, mokykla, amžius, telefono numeris ar (ir) el. paštas.
• Konkurso nugalėtojai skelbiami iki 2020 m. birželio 7 d. ir informuojami asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu. Konkursui pateiktus piešinius vertina Direkcijos administracijos sudaryta komisija.

Pirmos trys vietos bus apdovanotos Kuršių nerijos nacionalinio parko prizais!
Visi piešiniai bus eksponuojami Kuršių nerijos nacionalinio parko Lankytojų centruose – Nidoje bei Smiltynėje.