Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


KONFERENCIJA „JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ TYRIMAI LIETUVOS SAUGOMOSE TERITORIJOSE 2020“

Data

2020 05 27

Įvertinimas
0
KVIETIMAS.jpg

Š. m. birželio 2 d. (antradienį), 9 val., kviečiame susirinkti Nacionaliniame lankytojų centre (Antakalnio g. 25) ir sudalyvauti konferencijoje „JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ TYRIMAI LIETUVOS SAUGOMOSE TERITORIJOSE 2020“. Bus skaitomi 8 moksliniai pranešimai, po konferencijos vyks diskusija su pranešėjais Lietuvos saugomų teritorijų tema.

Žmogus, judinantis kalną, pradeda nuo mažų akmenėlių, – teigė Konfucijus. Taigi kiekvienas didelis darbas reikalauja būti nuo kažko ir kažkieno pradėtas, tačiau tai ką pradėjai reikia ir pratęsti...

Konferencija studentams – tai ne tik maža repeticija prieš būsimus baigiamųjų darbų gynimus, tačiau ir paskata savo pradėtus tyrimus tęsti, pasisemti naujų idėjų vieniems iš kitų bei iš ST specialistų. Šiandienos realybė yra tokia, kad žinios, suteikiamos universitetuose ne visada yra lengvai pritaikomos praktikoje, dėlto būtina dalintis patirtimi ir užtikrinti, kad mokslas būtų praktiškai pritaikomas. Norėtųsi, jog po konferencijos užsimezgę ryšiai būtų tęsiami, kaip ir pačios konferencijos tradicija.

Konferencijos tikslas – pristatyti mokslinius tyrimus, vykdomus įvairių sričių studentų, jaunųjų mokslininkų, tyrėjų visoje Lietuvoje bei paskatinti būsimųjų ir esamų ST specialistų bendradarbiavimą.

Išgirsite ne tik biologijos, ekologijos ar geografijos bakalaurantus, magistrantus ir doktorantus, tačiau tai pat būsimą miškininkę ir sociologę, besidominčias saugomomis teritorijomis. Teko girdėti, kad savo apsilankymu nustebins Džiunglių žmogumi vadinamas gamtininkas Gerardas,  besidomintis Dzūkijos NP ropliais bei geografas tyrinėjantis XX a. Lietuvoje išnykusius ežerus. Daugiau informacijos apie pačius pranešimus rasite konferencijos programoje.

Konferencijos data, dėl COVID 19 susiklosčiusios situacijos Lietuvoje buvo perkeliama kelis kartus, taigi vietoje planuotos balandžio 9 d. ji įvyks birželio 2 d. (05.27 d. vyriausybės nutarimu, nuo 06.01 d. leidžiami renginiai patalpose iki 100 žmonių su 2 m. atstumais, užimant ne daugiau 30 proc. patalpos ploto). Po beveik 2 mėn., su mažesne auditorija ir apsauginėmis priemonėmis,  tačiau nepaisant visko, džiaugiamės, jog konferencija įvyks ir kviečiame sudalyvauti.

PRIVALOMA REGISTRACIJA (dėl riboto dalyvių skaičiaus)!!!

REGISTRACIJOS FORMA