Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


KAIP SUDERINTI GAMTOS IR SAVININKŲ INTERESUS

Data

2020 05 19

Įvertinimas
0
20160709_152722.jpg

Gegužės 20 d. (trečiadienį) Seime organizuojama konferencija „Natura 2000 tinklo plėtra: kaip suderinti gamtos ir savininkų interesus?“. Konferencija, kurią organizuoja LR Seimo Aplinkos apsaugos komitetas, vyks nuotoliniu būdu. 

Kiekvienam lietuviui miškas itin didelė vertybė. Vieniems tai poilsio ir ramybės vieta, o kitiems kasdienė duona. Kaip apsaugoti šią vertybę suderinant miško apsaugą ir savininkų interesus? Apie tai bus diskutuojama LRS Aplinkos apsaugos konferencijoje-webinare.

Lietuva jau penketą metų bando subalansuoti būtiną saugomų teritorijų plėtrą su nuosavybės teisėmis ir valstybės ūkio poreikiais. Tačiau sprendimai yra atidėliojami.
Seimas pradėjo svarstyti Miškų įstatymo pakeitimą Nr. XIIIP-4399, kuriuo, be kitų svarbių miškų tvarkymo reglamentavimo pakeitimų, siūlomi ir papildomi geresnei Europos Bendrijos (EB) svarbos natūralių miško buveinių apsaugai skirti miškininkavimo sistemos pakeitimai.

Siekdami iškelti diskusijai skaudančias ir ilgalaikes temas, gegužės 20 d. (trečiadienį) 14–17 val. kviečiame į nuotolinę konferenciją: „Natura 2000 tinklo plėtra: kaip suderinti gamtos ir savininkų interesus?”, kurioje bus aptarta EB svarbos natūralių buveinių apsaugos bei Europos Sąjungos šalių saugomų buveinių gamtotvarkos priemonių geroji užsienio praktika bei šių priemonių pritaikymas Lietuvoje, galimas nuosavybės apribojimo kompensavimas bei kiti susiję klausimai.

Konferenciją kviečiame stebėti Seimo „YouTube “ paskyroje: https://bit.ly/2Tdetef
Daugiau informacijos apie renginį: https://bit.ly/2ZfjTtm
Kontaktinis asmuo: Aplinkos apsaugos komiteto biuro patarėja Jolita Jakučionytė, tel. (8 5) 239 6742, el.p. jolita.jakucionyte@lrs.lt 
https://www.facebook.com/events/242147027046668/