exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

INDIVIDUALUS ŽYGIS NERIES REGIONINIAME PARKE

Data

2020 11 19

Įvertinimas
0
Zygio baneris.png

Kviečiame į orientacinį žaidimą po Neries regioninį parką. Savarankiškai keliaukite Dūkštos pažintiniu taku, kurio metu ne tik pramankštinsite kojas, bet ir galvą. Lapkričio 22 d., sekmadienį, patirkite atradimo džiaugsmą!

Dūkštos pažintinis takas – tai vienas sudėtingiausių, daug fizinių jėgų reikalaujantis, tačiau pats įdomiausias Neries regioninio parko maršrutas. Kviečiame apsiauti patogius batus, pasidaryti arbatos į termosą ir leistis į saugią kelionę, kurioje ne tik pajusite gamtos galią, pažinsite jos turtus, bet ir išmėginsite jėgas atlikdami įvairias užduotis.

REGISTRACIJA:
Registracija į žaidimą čia. Užsiregistravę gausite unikalų kodą, su kuriuo galėsite prisijungti prie specialios programėlės (letsplay.lt) ir įveikti užduotis.
Tiksliausiai užduotis atlikusius asmenis apdovanosime specialiais prizais, kuriuos pristatys kurjeris.
Pažintinio tako atstumas – 5 km
Trukmė: 2–3 val. 
Atsižvelgiant į Lietuvoje susidariusią situaciją ir laikantis saugumo reikalavimų komandos narių skaičius gali būti nuo 1 iki 5 asmenų, išskyrus šeimos narius.

Pradžia: Karmazinų piliakalnis. Kodinį žodį žaidimui pradėti rasite pritvirtintą Karmazinų piliakalnio papėdėje ant ženklo.
 
PS.  Pažintinis takas nepritaikytas keliauti su vežimėliais, dviračiais. 
Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis. 

Daugiau apie Dūkštos pažintinį taką:
Prieš daugybę metų Lietuvoje tirpstantys ledynmečio vandenys giliai pragraužė žemę, sukurdami nepakartojamo grožio lietuvišką kanjoną – Dūkštos upelio slėnį. Čia, miškingame ir vingiuotame slėnyje, namus rado ne tik retosios augalų ir gyvūnų rūšys, bet ir unikalūs praeities liudytojai – Bradeliškių ir Buivydų piliakalniai bei piramidę primenantis Karmazinų alkakalnis. Keliaudami taku galėsite aplankyti ne tik juos, bet ir užkopti į dvi aukštas atodangas, išvysti storiausią apylinkėse Šventąjį Daubų ąžuolą bei pasigrožėti puikia Neries slėnio panorama, atsiveriančia nuo Ąžuolų kalno regyklos.
Ieškodami Dūkštos slėnyje besislepiančio gamtos ir kultūros paveldo lobyno, nepamirškite pasigėrėti ir vienintelio Lietuvos kalnų upelio almėjimu. Dūkšta – labai srauni ir akmenuota, o per paskutinius kelis kilometrus nukrinta net 20 metrų! Pavasarinių potvynių metu ji tampa ypač sraunia upe, kurios siautulingą tėkmę išnaudoja vandens turizmo „ekstremalai“. Kitu metų laiku Dūkšta renka vandenis iš skaidrių šaltinių ir per samanotus, laumių pamėgtus akmenis linksmai čiurlena Neries link.
SAUGIMA IR TAU!