copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


GAMTOS GIDŲ MOKYMAI BAIGTI

Data

2020 08 11

Įvertinimas
0
gamtos gidai.jpg

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kartu su partneriais prieš metus pradėjo Gamtos gidų mokymo kursus, organizuotus pagal Interreg Pietų Baltijos programos projektą „Gamtos gidų tinklas”. 

Kursų metu dalyviai įgijo gidavimo gamtoje įgūdžių ir gamtos interpretavimo pagrindų, susipažino su gamtinių buveinių pažinimo principais, saugomų teritorijų vertybėmis, išklausė gamtininkų, mokslininkų ir praktikų paskaitų.

Paskutinės Gamtos interpretavimo modulio paskaitos, turėjusios baigtis balandžio mėn., dėl COVID-19 nusitęsė iki rugpjūčio, tačiau pratęsimo buvo tikrai verta laukti – dalyviai turėjo nuostabų vasarišką orą, puikius lektorius ir įdomias veiklas. Dalis, šių paskaitų vaizdų, suguls į video klipą apie Gamtos gidus, kurį kuria „Open Heads” komanda.

Paskutinis Gamtos gidų mokymo kursų modulis baigtas. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija dėkoja paskutiniams modulio lektoriams Mariui Čepuliui, Linui Daubarui ir Mindaugui Lapelei, kurie dovanojo vasariškos nuotaikos savaitgalius ir pasidalino savo patirtimi, įžvalgomis bei patarimais, kaip stebėti, komunikuoti ir interpretuoti gamtą.

Būsimųjų gamtos gidų dar laukia baigiamosios ekskursijos ir šventė su pažymėjimų įteikimu! Daugiau apie Gamtos gidus rasite https://nature-guide-network.eu/.