GAMTA PO STOGU. IŠMANIOS VARLĖS IR KITOS DŽIUNGLIŲ PASLAPTYS

Data

2020 10 06

Įvertinimas
0
Išmanūs varliagyviai.jpg
Andriaus Pašukonio nuotrauka

Spalio 8 d. (ketvirtadienis) 17.00 val. Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras kviečia į renginį iš ciklo GAMTA PO STOGU. „Išmanios varlės ir kitos džiunglių paslaptys“. Paskaitą praves gamtininkas, etologas bei tarptautinis varlių seklys (Frog Tracker), pastaruosius devynerius metus tyrinėjęs P. Amerikos varles jų ekologiją ir elgsenos įvairovę, dr. ANDRIUS PAŠUKONIS.

 

Paminėjus varliagyvius, daugumai tikriausiai nekyla mintys apie žavius, spalvingus, sumanius ir savo vaikais besirūpinančius gyvūnus. Visi stereotipai apie varliagyvius sugrius išgirdus apie atogrąžų miškų varliagyvių gyvenimo paslaptis. Šio susitikimo metu gamtininkas pasidalins savo įspūdžiais, moksliniais darbais ir nuotraukomis iš ekspedicijų tyrinėjant varliagyvius Pietų Amerikos atogrąžų miškuose.

 

dr. Andrius Pašukonis šiuo metu yra mokslinis darbuotojas Stanfordo Universitete, JAV. Tai pat gamtininkas yra vedęs ir įamžinęs mokslines ekspedicijas Prancūzijos Gvianoje, Ekvadore, Peru ir Panamoje. Gamtininkų šeimoje Lietuvoje užaugęs mokslininkas, studijavo biologiją, ekologiją ir gyvūnų elgseną (etologiją) Prancūzijoje, Austrijoje ir JAV, tai pat patarinėjo BBC gamtinės dokumentikos apie Pietų Amerikos varliagyvius filmų kūrėjams.

 

Susipažinti su gamtininku ir jo stebėjimais tai pat galite:

https://www.facebook.com/frogtracker

http://twitter.com/frog_tracker

 

RENGINYS NEMOKAMAS!

 

KVIEČIAME Į RENGINĮ REGISTRUOTIS IŠ ANKSTO! (dalyvių skaičius ribotas)

 

Registracijos formą rasite čia:

https://docs.google.com/forms/d/10Esyhje6xLQx8Z5dDuCDU_Ks2wSCWrwjhuWa7NJoQB8/edit

 

RENGINIO METU BŪTINA LAIKYTIS VISŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ (dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo).

 

Dalyvis, atvykdamas į renginį, patvirtina, kad supranta ir sutinka, jog renginio metu bus fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos gali būti publikuojamos VSTT NLC žiniasklaidos paskyrose.