>
2020-12-09

DOVANŲ KUPONAS – „PIRKDAMAS METINĮ LANKYTOJO BILIETĄ – REMI SAUGOMAS TERITORIJAS!“

Kviečiame pasinaudoti unikalia kalėdine galimybe (iki gruodžio 24 d.) savo šeimai ar draugams, mėgstantiems aktyviai keliauti, mąstantiems ekologiškai bei tiems, kam rūpi mūsų krašto gamta, padovanoti asmens arba šeimos metinį lankytojo bilietą kartu su kalėdinio kupono dizainu.

KAS? NEMOKAMAS renginių lankymas + naujausia knyga „Lietuvos saugomos teritorijos“ (lietuvių arba anglų kalbomis)+ karmos taškai, prisidedant prie gamtos apsaugos Lietuvoje.

KUR? Visose LIETUVOS SAUGOMOSE TERITORIJOSE, nacionaliniuose bei regioniniuose parkuose.

KADA? 12 MĖN. nuo bilieto išrašymo datos. Iš anksto užsiregistravus į renginį saugomos teritorijos, kurioje vyks renginys direkcijos telefonu. Renginių programėlė atnaujinama kiekvienais metais.

KAM? ASMENIUI (20 eur.) arba ŠEIMAI (25 eur.). 

Savanoriškas lankytojo bilietas į saugomas teritorijas – tai galimybė prisidėti prie gamtos puoselėjimo ir išsaugojimo. Lankytojo bilietas, perkamas gera valia, išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos lankytinos ir rekreacinės vietos, pažintiniai takai, prižiūrimi apžvalgos bokštai, aikštelės, prižiūrima, tvarkoma ir atnaujinama parkuose sukurta infrastruktūra. Tam skiriamos ir už lankytojų bilietus surinktos lėšos.

Daugiau informacijos dėl bilieto įsigijimo telefonu: +370 698 87883