DĖL NETEISĖTO INFORMACIJOS PASISAVINIMO

Data

2019 11 15

Įvertinimas
0
Nuotrauka.jpg

Lapkričio 14 d., po Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre vykusio „Punios šilo“ apsaugos tikslų pristatymo visuomenei, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos susidūrė su netoleruotinu elgesiu. 

Gautas pranešimas, kad Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos Metodinio-analitinio centro ekspertų: D. Dapkaus, R. Karpuškos ir V. Uselio informaciniai pranešimai, be ekspertų sutikimo ir informavimo, buvo savavališkai nukopijuoti iš konferencijų salėje esančio Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos kompiuterio ir patalpinti puslapyje www.gyvasmiskas.lt.  

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos jau informavo tinklapio www.gyvasmiskas.lt administratorius, kad už tokio pobūdžio veiksmus gali grėsti baudžiamoji atsakomybė. Informaciją, apie bet kokio pobūdžio neteisėtus veiksmus, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos turi teisę perduoti atitinkamoms institucijoms pagal kompetenciją.

Prašome, neteisėtai pasisavintus ir paviešintus Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos ekspertų parengtus informacinius pranešimus ar kitą neleistinai pasisavintą informaciją, pašalinti iš atitinkamų tinklalapių ir kitų visuomenės informavimo kanalų.