NAUJAUSIAS „GIRINUKO“ LEIDINYS

Jaunųjų miško bičiulių veikloms įsibėgėjus buvo publikuotas pirmasis šiais metais Lietuvos miškininkų sąjungos Jaunųjų miško bičiulių sambūrio leidinys „Girinukas“.  Nuo leidimo pradžios tai jau 40-asis leidinio numeris.

Naujausiame „Girinuke“ galima pasiskaityti, kaip vyko „Miško draugo“ konkursas, apie finalinį šio konkurso renginį, kuris vyko Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre. Supažindinama su aktyviausiais Jaunųjų miško bičiulių būreliais, kurie praėjusiais metais daug nuveikė miškų ir gamtosauginėse srityse. Šiais metais daug Jaunųjų miško bičiulių veiklų vyksta saugomose teritorijose.

Straipsnyje „Stripeikiuose – ne tik bitės, bet ir bičiuliukai“ pasakojama apie birželio pradžioje Aukštaitijos nacionalinio parko Senovinės bitininkystės muziejuje įvykusį tarptautinio konkurso „Jaunimas Europos miškuose“ nacionalinį turą. Į konkursą suvažiavo iš anksto užsiregistravusios 9 komandos iš visos Lietuvos.

„Visi čia atvykote atlikę namų darbus, pasiruošę konkurso nacionaliniam etapui. Mes, vertinimo komisija, tikrai skirsime jums geriausius balus“, - sveikino ir drąsino Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas Marius Kavaliauskas.

Geriausiai konkurso „Jaunimas Europos miškuose“ nacionaliniame ture pasirodė Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos Jaunųjų miško bičiulių „Jaunuolynas“ nariai. Leidinyje „Girinukas“ galima pasiskaityti interviu su nugalėtojais, kurie atstovaus Lietuvai šių metų rudenį vyksiančiame tarptautiniame Jaunimas Europos miškuose“ konkurse, kuriame dalyvaus jaunieji miškininkai iš Europos šalių.

Leidinys „Girinukas“ buvo išleistas kaip atskiras savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ priedas, kurį prenumeruoja daugelis Lietuvos mokyklų.

VSTT informacija

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-08