Metinis lankytojo bilietas

PIRK METINĮ LANKYTOJO BILIETĄ – DALYVAUK RENGINIUOSE NEMOKAMAI IR DOVANŲ GAUK NAUJĄ KNYGA „LIETUVOS SAUGOMOS TERITORIJOS“! 

Aktyvius keliautojus, ekologinio mąstymo žmones ir visus, kuriems rūpi mūsų krašto gamta, kviečiame įsigyti savanorišką valstybinio parko metinį lankytojo bilietą ir tokiu būdu paremti saugomas teritorijas. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuruojanti nacionalinių ir regioninių parkų direkcijų veiklą, šiais metais paruošė ypatingą pasiūlymą lankytojams, kurie įsigys metinį arba šeimos metinį lankytojo bilietą ir dalyvaus akcijoje „Pirk metinį lankytojo bilietą – remk saugomas teritorijas”.

Šiais metais pateikus metinį bilietą, naktinio žygio metu Varnių regioniniame parke bus galima pažinti kulgrindą, apsilankyti vieninteliame Europoje lankytojams pritaikytame buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse „Šaltojo karo ekspozicijoje“ Žemaitijos nacionaliniame parke, taip pat keliauti į paukščių palydas Nemuno deltos regioniniame parke, sudalyvauti Medkopio pabaigos šventėje Drevinės bitininkystės bityne Dzūkijos nacionaliniame parke, dalyvauti įsimintiname pėsčiųjų žygyje „Neries ir senųjų Šiurmonių miškų apsuptyje“ Neries regioniniame parke. Šie ir kiti renginiai, edukacijos, įsimintini dviračių ir pėsčiųjų žygiai lauks kiekvieno įsigijusio metinį lankytojo bilietą visiškai nemokamai! Įsigijusiems metinį lankytojo bilietą taip pat dovanosime knyga „Lietuvos saugomos teritorijos“.

Savanoriškas lankytojo bilietas į saugomas teritorijas – tai galimybė prisidėti prie gamtos puoselėjimo ir išsaugojimo. Lankytojo bilietas, perkamas gera valia, išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos lankytinos ir rekreacinės vietos, pažintiniai takai, prižiūrimi apžvalgos bokštai, aikštelės, prižiūrima, tvarkoma ir atnaujinama parkuose sukurta infrastruktūra. Tam skiriamos ir už lankytojų bilietus surinktos lėšos.

Nusipirkti vienkartinius ar metinius lankytojo bilietus galima nacionalinių ir regioninių parkų direkcijose bei lankytojų centruose. Taip pat „Tiketos“ kasose bei programėlėje. Kviečiame ekologinio mąstymo žmones, kuriems rūpi gamta, kraštovaizdžio vertybės, prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo!

Metinio lankytojo bilieto kaina asmeniui: 20 eurų;
Metinio šeimos lankytojo bilieto kaina: 25 eurai (2 suaugusieji, 1-3 vaikai).

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-21