copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Naujienos

Naujoji ekspozicija „Didžiosios Nemuno kilpos". Foto - Jokūbo Dargio.
2020 10 01
KĄ ŽINOTE APIE DIDŽIĄSIAS NEMUNO KILPAS?

Ne taip seniai gamtos mėgėjus nustebino aukščiausias Nemuno kilpų regioninio parko apžvalgos bokštas, skirtas unikaliam kraštovaizdžiui apžvelgti, o dabar duris atvėrė nauja šio regioninio parko lankytojų centro ekspozicija, sukurta pagal temą  „Didžiosios Nemuno kilpos“. 

Manerheimo grybinukaS. Foto - Ainio Pivoro
2020 09 30
JAUTRIŲ RŪŠIŲ AMBASADORIUS – MANERHEIMO GRYBINUKAS

Rudenį pasipylus grybams, miškus šukuoja ne vien paprasti žmonės, bet ir gamtosaugos ekspertai. Tiesa, jie ieško ne sveikų, o sukirmijusių grybų, kuriuose gyvena retas ir visoje Europoje saugomas vabalas, įmantraus vardo savininkas – Manerheimo grybinukas. 

Vilkas. Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcijos nuotrauka
2020 09 30
ŠIAIS METAIS BUVO TIRIAMA VILKŲ POPULIACIJA

Pagal Vilko apsaugos planą Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM jau kelinti metai renka informacija ir duomenys apie vilkų populiaciją.  Tai ir pranešimų apie vilkų buvimo faktų registracija, žvėrių apskaitos pagal pėdsakus sniege, taip pat sumedžiotų vilkų informacija ir genetiniai duomenys. 

EBW_2020_CMYK_logo.jpg
2020 09 29
KVIEČIAME Į PAUKŠČIŲ PALYDAS

Šių metų spalio 3-4 dienomis Lietuvos ornitologų draugija (LOD) ir saugomų teritorijų direkcijos tradiciškai kviečia visus gamtai ir paukščiams neabejingus žmones prisijungti prie gausaus stebėtojų būrio bei išlydėti išskrendančius paukščius. 

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt