Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

savanores.JPG
2021 06 17
SAUGOMOSE TERITORIJOSE SAVANORIAUJA IR SENJORAI

Aukštadvario regioniniame parke visą vasarą savanoriaus senjorai. Jau tapo tradicija, kad jie turistinio sezono metu savaitgaliais dirba lankytojų centre. 

Ganiava_Kuršių nerija.jpg
2021 06 16
GANIAVA KURŠIŲ NERIJOS PIEVOSE

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, norėdama išsaugoti ir atkurti atviras buveines, siekia atgaivinti ganiavą. Įvairių iniciatyvų ir pastangų dėka - tai pavyksta. Tikimasi, kad Kuršių nerijos pievos vėl susigrąžins savo margą žydėjimą. 

Šiliniškių kraštovaizdžio draustinis pritaikytas lankymui.jpg
2021 06 15
ŠILINIŠKIŲ KRAŠTOVAIZDŽIO DRAUSTINIS NAUJAI PRITAIKYTAS LANKYMUI

Tai, kad Lietuva unikali savo gamtos grožiu, žino daugelis, tačiau, pasigirti, kad puikiai pažįsta mūsų gamtą, gali nedaugelis. Pristatome neseniai atnaujintą ir lankytojų patogumui pritaikytą saugomą teritoriją - Šiliniškių kraštovaizdžio draustinį, savo vertybėmis ir grožiu nustebinsiantį ne vieną.

KOPGŪBRIS.jpg
2021 06 14
NAUJI TAKAI PER PAJŪRIO APSAUGINĮ KOPAGŪBRĮ

Kuršių nerijos nacionaliniame parke lankytojų patogumui ir, be abejo, kad būtų apsaugotas pajūrio apsauginis kopagūbris, iki šių metų pabaigos bus įrengti 5 nauji perėjimai. Nidoje ir Juodkrantėje ties apsauginiu pajūrio kopagūbriu atsiras po vieną  papildomą taką su laiptais. Pervalkoje bus įrengti du nauji perėjimai, o pagrindinis perėjimas per kopagūbrį bus pritaikytas žmonėms su ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
El. p. vstt@vstt.lt