Naujienos

Slide1.JPG
2021 07 30
ELBINIO SKIAUTALŪPIO PAIEŠKOS BUKTOS GIRIOJE

Rugpjūčio 2 ir 3 dienomis Žuvinto biosferos rezervato Buktos girioje ir gretimuose miškuose bus ieškomos tik pernai atrastos unikalios augalų rūšies - elbinio skiautalūpio augavietės. Rūšies aptikimas Buktoje, maždaug 500 km nuo jos paplitimo arealo, ypač sudomino gegužraibinių augalų specialistus, todėl šiemet paieškoms rinksis ir Estijos, Lenkijos botanikai.

Kartenos festivalis.JPG
2021 07 29
KURŠIŲ GENTIES VARTUS PRAVĖRUS

Salantų regioniniame parke Kartenoje festivalis „Kuršių genties vartus pravėrus“ rengiamas nuo 2016 metų. Šiais metais liepos 31 d. vyksiantis renginys - jau bus 6-asis, kuris išsiskirs iš buvusiųjų nauja koncepcija ir tema. 

Šilagėlės.jpg
2021 07 29
SAVANORIAI TVARKĖ ŠILAGĖLIŲ AUGAVIETĘ

Aukštadvario regioniniame parke pavasarį šilagėlėmis galima pasigrožėti Spindžiaus miške, saulės apšviestose kalvelėse. Tačiau, kad jos pražystų šilagėlių augavietėmis reikia pasirūpinti iš anksto. Talkininkai iš sostinės banko tvarkė šių retų ir nuostabiai gražių gėlių buveinę. 

Labanoro RP nauja infrastuktūra_3.jpg
2021 07 28
ATNAUJINTA LABANORO REGIONINIO PARKO INFORMACINĖ SISTEMA    

Siekiant sureguliuoti lankytojų srautus, sudaryti sąlygas lankytojams susipažinti su Labanoro regioniniu parku ir jo vertybėmis, šiais metais atnaujinta visa lauko informacinė sistema. Įrengti nauji informaciniai stendai, pavėsinės, lauko baldai, ženklai ir rodyklės. Nuo šiol lankytojams bus dar patogiau keliauti po Labanoro regioninį parką. 

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
El. p. vstt@vstt.lt