Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

Nauja knyga_Ypatinga Lietuva. Keliaujame po Lietuvos saugomas teritorijas.jpg
2020 05 27
NAUJA KNYGA, RAGINANTI PAŽINTI SAUGOMAS TERITORIJAS

Artėjant vasarai visi dairosi, kur ir kaip galima pakeliauti po Lietuvą. Nauja knyga „Ypatinga Lietuva. Keliaujame po Lietuvos saugomas teritorijas“ ragina pažinti mūsų krašto nacionalinius ir regioninius parkus. Unikali gamta, kraštovaizdžio įvairovė, retos augalų ir gyvūnų rūšys – mūsų krašto turtai, kuriuos galima išvysti saugomose teritorijose. 

DUBENUOTIEJI AKMENYS – MŪSŲ PAVELDAS
2020 05 26
DUBENUOTIEJI AKMENYS – MŪSŲ PAVELDAS

Paveldosaugininkus pastaruoju metu neramina vis pasitaikantys ugnies kūrenimai ant dubenuotųjų akmenų.. Visi jie – mūsų gamtos ir kultūros paveldas, bylojantis apie tose vietose buvusias senovės lietuvių šventvietes. Su tokiais vandalais jau daugelį metų kovoja Gražutės regioninio parko darbuotojai. Skaitykite žurnalistės Jūratės Mičiulienės straipsnį.

Vertinga gamtinė buveinė. D. Staponkienės nuotrauka.
2020 05 25
SVARBIŲ GAMTINIŲ BUVEINIŲ MONITORINGAS

Biologinei įvairovei grėsmingai mažėjant, neigiamai veikiama gamta ir žmogaus gerovė. Nėra vienos pagrindinės priežasties, lemiančios jos nykimą. Todėl norint tinkamai įvertinti gamtoje vykstančius pokyčius, būtina atlikti pastovius gyvosios gamtos stebėjimus. Jau daugelį metų Lietuvoje yra vykdomas Europos bendrijai (EB) svarbių gyvūnų ir augalų rūšių monitoringas, o nuo 2019 metų pradėtas...

Bokstelis Zagares rp.jpg
2020 05 24
ATNAUJINTAS APŽVALGOS BOKŠTELIS

Žagarės regioninio parko rekreacinėje zonoje aplink Žvelgaičių ežerą vingiuoja 3,6 km ilgio Žagarės ozo pažintinis takas, kuriuo keliaujant galima pasigrožėti gamta, stebėti paukščius, gyvūnus ar vabzdžius, pastovyklauti arba tiesiog pasidairyti po apylinkes.

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt