copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

ginuciai.jpg
2020 09 25
PAVELDO DIENOS AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE

Europos kultūros paveldo dienos  Aukštaitijos nacionaliniame parke buvo pažymėtos įdomiu renginiu. Visi apsilankiusieji Ginučių vandens malūne įvairiose vietose rasdavo ne tik malūno įrangą, tradicinius įrankius, bet ir senųjų Aukštaitijos kaimų langų puošybos pavyzdžių.

Adrija Gasiliauskiene_direktore Asvejos RPD_2.jpg
2020 09 24
ASVEJOS REGIONINIO PARKO DIREKCIJA TURI NAUJĄ VADOVĘ

Nuo rugsėjo 24 d. Asvejos regioninio parko direkcijai pradės vadovauti Adrija Gasiliauskienė, laimėjusi konkursą teisės aktų nustatyta tvarka. Nauja vadovė turi didelę patirtį ne tik valstybės tarnyboje, bet ir diplomatinėje veikloje. 

GAMTA PO STOGU. KLIMATO KAITA..jpg
2020 09 24
GAMTA PO STOGU. „LIETUVOS IMIGRANTAI IR KLIMATO KAITA“

Rugsėjo 25 d. (penktadienį) 17.30 val. Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras kviečia į renginį iš ciklo GAMTA PO STOGU. „Lietuvos imigrantai ir klimato kaita“. Renginio svečias bei pasakotojas ornitologas, gamtos fotografas MARIUS ČEPULIS.

IMG_2497.JPG
2020 09 23
„MISIJA - ŠVARI VASARA“ SKAIČIUOJA REZULTATUS

Vasaros pradžioje Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prisijungė prie pakuočių tvarkymo akcijos „Misija - švari vasara“. Kadangi buvo pastebėta, jog paskelbus karantiną ir kelionių apribojimus į gražiausias Lietuvos vietas plūstelėjo lankytojai, kartu su jais padaugėjo ir paliekamų šiukšlių. 

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt