Naujienos

DJI_0004.JPG
2021 09 17
KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIO PARKO TVARKYMO PLANO KOREKTŪRA TEIKIAMA DERINIMUI KETVIRTĄ KARTĄ

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos jau ketvirtą kartą pateikė derinti Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano korektūrą. Dėl savo specifikos, statybos procesų ribojimo bei priklausymo UNESCO paveldo teritorijai šios saugomos teritorijos tvarkymo planas nagrinėjamas itin nuodugniai. 

Ginučių Papiliakalnės piliakalnio vaizdai.JPG
2021 09 17
EUROPOS PAVELDO DIENOS RENGINIAI

Rugsėjo 17 – 26 d. vyks Europos Tarybos programos „Europos paveldo dienos“ renginiai, šiemet kviečiantys  intriguojančia tema „Įtraukiantis paveldas“. Tai jau tradicija tapusios ir penkiasdešimtyje Europos valstybių kiekvieną rugsėjį apie 30 milijonų dalyvių į daugiau kaip 70 tūkstančių renginių suburiančios dienos. Daug renginių, skirtų Paveldo dienai, vyksta ir saugomose teritorijose. Rugsėjo 21 d. ...

talka.png
2021 09 16
TALKOS KAUNO MARIŲ REGIONINIAME PARKE

Kauno marių regioninio parko direkcija sulaukė savanoriškos iniciatyvos švarinti saugomą teritoriją - įvyko net dvi talkos. Talkininkai iš žvejų klubo ir informacinių technologijų įmonės tvarkė Kauno marių pakrantes ir miškus. 

Nendrines skulpturos.jpg
2021 09 15
JUBILIEJINIS RUDENS LYGIADIENIS KURŠIŲ NERIJOJE

Kuršių nerijos nacionaliniame parke visą vasarą Gintaro įlanką puošusios nendrinės skulptūros rugsėjo 22 d. 20 val. ne tik atgis Rudens lygiadienio liepsnose, bet sukurs rituališką šokio, muzikos ir ugnies reginį, įkvėptą Kuršių nerijos legendų, totemų, šio krašto galybės ir trapumo.

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
El. p. vstt@vstt.lt