Naujienos

Juodymų telmologinis draustinis.JPG
2021 05 12
PRITARTA STEIGTI JUODYMŲ VALSTYBINĮ TELMOLOGINĮ DRAUSTINĮ 

Lietuvoje atsiras dar vienas draustinis, apimantis Juodymų pelkę, kuris ateityje bus įtrauktas į Europos ekologinį tinklą „Natura 2000“. Vyriausybė trečiadienį pritarė Aplinkos ministerijos  parengtam nutarimo projektui, numatančiam Juodymų valstybinio telmologinio draustinio ribų plano rengimo pradžią ir planavimo tikslus.

Punios šilas. R. Jakaičio foto.
2021 05 12
PUNIOS ŠILO REZERVATAS DIDINAMAS 5 KARTUS

Vieną vertingiausių Lietuvos gamtos vietovių – Punios šilą – siūloma saugoti išplečiant gamtinį rezervatą. Pietinėje Punios šilo dalyje projektuojamas pažintinis pėsčiųjų ir dviračių takas, kuris leis visuomenei susipažinti su šio unikalaus kraštovaizdžio vertybėmis be didelės intervencijos.

Žuvinti moneta.png
2021 05 11
MONETA, SKIRTA ŽUVINTO BIOSFEROS REZERVATUI

Žuvinto biosferos rezervatas yra pirmoji saugoma teritorija Lietuvoje ir vienintelis biosferos rezervatas, įrašytas į UNESCO programos „Žmogus ir biosfera“ pasaulio biosferos rezervatų tinklą. Nuo gegužės 19 d. bus išleista proginė 2️ eurų moneta, skirta Žuvinto biosferos rezervatui.

Kardeliai pievoje.JPG
2021 05 10
AGRARINĖ APLINKOSAUGA - VERTA IŠBANDYTI

Žemės ūkio srityje yra sukurtos ir toliau tobulinamos priemonės, kuriomis gali naudotis darnumo su gamta ieškantys ūkininkai. Viena tokių priemonių – agrarinė aplinkosauga. „Lietuvos kaimo plėtros programoje“ numatyta priemonė „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ apima net 13 skirtingų veiklų.

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt