Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

Bitininkysrte.jpg
2020 08 13
ULIOJA BITELĖ AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE

Kaip ir kasmet, Aukštaitijos nacionaliniame parke medumi pievoms kvepiant, bitelėms dūzgiant, Stripeikių bitininkystės muziejus rugpjūčio 15 d. kviečia susibėgti visus bičiulius į tradicinę Medkopio pabaigos šventę.

Šienavimo robotas Rambyne_1.jpg
2020 08 12
ŠIENAVIMO ROBOTAI PADEDA TVARKYTI SAUGOMAS TERITORIJAS

Rambyno regioniniame parke šienavimo robotas nušienavo beveik visas lankytojų pamėgtas vietas, tad pasiekti Vilkyškių, Šereiklaukio, Opstainių piliakalnius ir pasižvalgyti nuo jų lankytojams bus patogiau.

Naktigone.JPG
2020 08 12
NAKTIGONĘ PRISIMINUS...

Anykščių regioniniame parke Žirgo take prie Šventosios upės rugpjūčio 13 dieną vyks tradicinis „Naktigonės“ renginys. Naktigonė  - išnykęs senovės paprotys, kurio metu vasaros ir rudens naktimis buvo bendrai ganomi kaimo arkliai. 

gamtos gidai.jpg
2020 08 11
GAMTOS GIDŲ MOKYMAI BAIGTI

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kartu su partneriais prieš metus pradėjo Gamtos gidų mokymo kursus, organizuotus pagal Interreg Pietų Baltijos programos projektą „Gamtos gidų tinklas”. 

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt