Naujienos

Žiemojančios antys. Anykščių regioninio parko direkcijos foto.
2021 01 22
ŽIEMOJANČIŲ VANDENS PAUKŠČIŲ APSKAITA

Kaip ir kiekvienais metais saugomų teritorijų direkcijos dalyvauja Lietuvos ornitologų draugijos organizuojamose žiemojančių vandens paukščių apskaitoje. Skaičiuojami žiemoti pasiliekantys paukščiai mūsų šalies vidaus vandenyse. 

Zemelapis su logais_Terra publica.jpg
2021 01 21
NUOTOLINĖ PAMOKA MOKSLEIVIAMS APIE SAUGOMAS TERITORIJAS

Karantino laikotarpiu padaugėjo susitikimų, seminarų, paskaitų nuotoliniu būdu. Šią savaitę ir vėliau Lietuvos mokiniai kviečiami dalyvauti pamokoje apie saugomas teritorijas, kurią ves Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie AM direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė.

miegapele.jpg
2021 01 20
DĖMESYS NERIES REGIONINIO PARKO MIEGAPELĖMS

„National Geographic“ internetinėje platformoje publikuotas interviu su Neries regioninio parko ekologu Tadu Bujanausku apie Dūkštų miško perlus – miegapeles. Neries regioninio parko direkcija džiaugiasi, kad tarptautinė žiniasklaida domisi sėkmingai vykdomais Dūkštų ąžuolyno ir Dūkštos upės slėnio gamtotvarkos darbais. 

ir kunui, ir sielai (1).jpg
2021 01 20
NETIKĖTI ATRADIMAI GAMTOS MYLĖTOJŲ CENTRE

Šalyje įsibėgėjęs antrasis karantinas sustabdė kiekvieno mūsų įprastą gyvenimo ritmą. Į virtualią erdvę persikėlė ir muziejų ekspozicijos, kurių dalis siūlo prieigą ir įvairias negalias turintiems žmonėms. Siūlome paskaityti straipsnį, kuris buvo publikuotas Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos žurnale „Mūsų žodis“. 

Struktūra ir kontaktai

photo

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt