Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

Mėlyni margučiai. Foto - iš Pagramančio RP direkcijos archyvo.
2020 04 10
KIAUŠINIS – GYVYBĖS SIMBOLIS

Kiaušinis simbolizuoja ne tik gamtos atgimimą... Daug mitų, ne tik lietuvių tautosakoje, bet ir skandinavų epuose siejama su kiaušiniu kaip gyvybės simboliu. Velykinė kiaušinių marginimo tradicija irgi atkeliavusi iš labai senų laikų. 

Balinių vėžlių mažyliai_2.jpg
2020 04 09
SAULĖ PAŽADINO VĖŽLIUKUS

Pajutę pavasarį, baliniai vėžliai kiša nosį iš savo kiauto. Didesnieji giliai dumble žiemą praleidę, mažiausieji, kurie tik praėjusį rudenį iš kiaušinėlių išsirito, šaltąjį sezoną visai negiliai žemėje pramiegoję. Veisiejų regioninio parko direkcijos specialistams teko pasirūpinti dėčių apšiltinimu, nes žiema buvo nepalanki baliniams vėžliams, sniego apklotas jų nesaugojo nuo šalčio. 

Europinis plačiaausis - saugoma šikšnosparnių rūšis. M. Kirstuko nuotrauka.
2020 04 08
AR IŠSAUGOSIME ŠIKŠNOSPARNIUS KAUNO TVIRTOVĖS FORTUOSE

Saugomų teritorijų specialistai, ekologai sunerimo pastarosiomis dienomis socialinėje erdvėje ir žiniasklaidoje išvydę naujieną, kad viename iš Kauno tvirtovės fortų griaudėjo garsi metalo muzika, kai čia buvo filmuojamas „death metal“ grupės vaizdo klipas. Filmavimas vyko saugomoje teritorijoje, kuri turi valstybinio teriologinio draustinio ir „Natura 2000“ statusą,...

2020 Skruzdžių metų Facebook.png
2020 04 07
KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIS PARKAS PASKELBĖ SKRUZDŽIŲ METUS

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kiekvienus metus dedikuoja kokiam nors gyvūnui, paukščiui, augalui ar vabzdžiui. Šiais metais dėmesys bus skirtas skruzdėms. Tad daug veiklų, renginių ir konkursų bus skirta SKRUZDŽIŲ temai. 

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt