Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

Saugomos teritorijos
2020 08 07
SAUGOMOS TERITORIJOS: KURIOS POPULIARIOS, KURIOS – NEPELNYTAI PAMIRŠTOS

Šią vasarą visiems žinomos aplinkybės paskatino daugelį lietuvių ne tik savaitgalius, bet ir ilgesnes atostogas praleisti Lietuvoje. Lankytojų srautai nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose per pastaruosius mėnesius gerokai išaugo. Skaitykite straipsnyje - 15min.lt

Rambyno takas.jpg
2020 08 06
PAŽINTINĖ TRASA RAMBYNO REGIONINIAME PARKE

Rambyno regioniniame parke lankytojai pamėgo naują rekreacinį traukos objektą - taką „Rojaus kelias“. Atvykstantiems į kultūriškai žymius Bitėnus sudarytos sąlygos geriau pažinti šio kaimo ne tik kultūrinę-istorinę, bet ir gamtinę erdvę prie Bitės upelio. 

Gegrėnų kompleksas1.jpg
2020 08 06
VIENA GRAŽIAUSIŲ ŽEMAITIJOS NACIONALINIO PARKO VIETŲ

Sutvarkyta ir pritaikyta lankymui viena gražiausių Žemaitijos nacionalinio parko vietų – Gegrėnų archeologinis kompleksas, apimantis du piliakalnius bei senovės gyvenvietę. Buvo įrengti nauji infrastruktūros elementai: stendai, informacinės rodyklės, suoliukai. Lankytojų patogumui pagerinti takai. 

stovykla gamtos.jpg
2020 08 05
VAIKŲ STOVYKLA - GAMTOJE SU PARKO REINDŽERIAIS

Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykla organizavo dieninę vasaros stovyklą „5 nuotykių dienos gamtoje su parko reindžeriais”. Stovyklos užsiėmimus vedė Kauno marių regioninio parko specialistai, tad vaikai turėjo puikią progą pažinti parko gamtą, pabendrauti su tikrais parko reindžeriais.

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt