Naujienos

Miško burtai.png
2021 09 24
JAU GALIMA REGISTRUOTIS Į TEATRALIZUOTĄ FESTIVALĮ „MIŠKO BURTAI“

Prasideda registracija į spalio 2 d. (šeštadienis) 12-16 val. Žemaitijos nacionaliniame parke, jau nebe pirmus metus vyksiantį, teatralizuotą festivalį jaunoms šeimoms – „Miško burtai“.

kadras_is_vaizdo_klipo_Raktas_i_praeiti.jpg
2021 09 23
KVIETIMAS Į PAVELDĄ PAŽVELGTI JO PUOSELĖTOJŲ AKIMIS

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija pristato naują vaizdo klipą, kuriame įžvalgomis dalinasi pilių ir dvarų puoselėtojai, žmonės, savo gyvenimus susieję su praeities tyrinėjimu ir saugojimu. Įkvepiančios  mintys ir nuostabūs Lietuvos grožį atskleidžiantys vaizdai pakvies leistis į dar vieną žavingą kelionę po pilių ir dvarų pasaulį.       

20210815_Pagaigale_S_Jeriomenkacopy.jpg
2021 09 23
MANERHEIMO GRYBINUKO PAIEŠKA DZŪKIJOS NACIONALINIO PARKO MIŠKUOSE

Pradėjus dygti grybams, gamtosaugos ekspertai tęsia prieš trejus metus pradėtus visoje Europoje saugomos vabalų rūšies – manerheimo grybinuko – inventorizavimo darbus. Manerheimo grybinukas (lot. Oxyporus mannerheimii ) – tai nedidelis, 7-9 mm ilgio trumpasparnis vabalas, dažniausiai aptinkamas senuose sukirmijusiuose baravykuose, raudonviršiuose ir lepšėse.

upelis_2.jpg
2021 09 22
RUDENS TAKU VIEŠVILĖS VALSTYBINIAME GAMTINIAME REZERVATE

Su lietumis ir atvėsusiais rytais pro metų duris įžengė ruduo. Nuo karščių bei sausros alpėjusią gamtą ryžtingai su drėgme sumišusi nuosaikios vėsumos atgaiva. Nors pastaruoju metu giedra ir gana sausa, net šilta, betgi pažemėjusi temperatūra daro savo: vakarais iškritusi rasa sunkiai išgaruoja ir kone visą dieną pavėsyje drėkina žolę. Viešvilė jau nebe ta vasariškai ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
El. p. vstt@vstt.lt