Naujienos

Punios šilas. R. Jakaičio foto.
2021 05 12
PUNIOS ŠILO REZERVATAS DIDINAMAS 5 KARTUS

Vieną vertingiausių Lietuvos gamtos vietovių – Punios šilą – siūloma saugoti išplečiant gamtinį rezervatą. Pietinėje Punios šilo dalyje projektuojamas pažintinis pėsčiųjų ir dviračių takas, kuris leis visuomenei susipažinti su šio unikalaus kraštovaizdžio vertybėmis be didelės intervencijos.

Žuvinti moneta.png
2021 05 11
MONETA, SKIRTA ŽUVINTO BIOSFEROS REZERVATUI

Žuvinto biosferos rezervatas yra pirmoji saugoma teritorija Lietuvoje ir vienintelis biosferos rezervatas, įrašytas į UNESCO programos „Žmogus ir biosfera“ pasaulio biosferos rezervatų tinklą. Nuo gegužės 19 d. bus išleista proginė 2️ eurų moneta, skirta Žuvinto biosferos rezervatui.

Kardeliai pievoje.JPG
2021 05 10
AGRARINĖ APLINKOSAUGA - VERTA IŠBANDYTI

Žemės ūkio srityje yra sukurtos ir toliau tobulinamos priemonės, kuriomis gali naudotis darnumo su gamta ieškantys ūkininkai. Viena tokių priemonių – agrarinė aplinkosauga. „Lietuvos kaimo plėtros programoje“ numatyta priemonė „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ apima net 13 skirtingų veiklų.

Dubysos regioninio parko lankytojų centro ekspozicija
2021 05 07
LANKYTOJŲ CENTRAI - KAS TAI IR KODĖL JUOS BŪTINA APLANKYTI?

Šiandien beveik kiekvienas Lietuvos nacionalinis ir regioninis parkas bei rezervatas turi lankytojų centrus – vietas, kuriose žmonės gali susipažinti su saugomų teritorijų vertybėmis, sužinoti – kas saugoma ir vėliau keliauti į gamtą. Pagrindinis tokių valstybiniuose parkuose įrengtų  lankytojų centrų tikslas – per įdomią ir edukacinę veiklą teikti profesionalią ir ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt