Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Naujienos

Vistycio malunas.JPG
2020 07 10
VIŠTYČIO VĖJO MALŪNAS – NAUJA REGIONINIO PARKO PAŽIBA

Vištyčio regioniniame parke liepos 16 d. lankytojams duris atvers Vištyčio vėjo malūnas, skaičiuojantis beveik 100 metų ir naujam gyvenimui prikeltas Vištyčio regioninio parko direkcijos, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie AM ir Vilkaviškio rajono savivaldybės pastangomis.

INKILAI.jpg
2020 07 09
ŽALIOSIOS EDUKACINĖS ERDVĖS

Jau ne pirmus metus mūsų krašto ugdymo įstaigos yra kviečiamos dalyvauti nacionaliniame edukacinių erdvių konkurse, kuriame didelis dėmesys skiriamas žaliosioms erdvėms. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, kviesdamas savo partnerius – taip pat ir Valstybinę saugomų teritorijų tarnybą padėti vertinti mokyklų žaliąsias aplinkas.

Tiltas per sventaja.jpg
2020 07 08
DVIRAČIŲ TAKAS PALEI ŠVENTOSIOS UPĘ

Dauguma lankytojų, atvykę į Anykščių regioninį parką prie Medžių lajų tako, nueina pasižiūrėti ir Lynų tilto, kuris jau puikuojasi nutiestas per Šventosios upę. Pasirašyta sutartis su rangovu ir prasidės dviračių tako tiesimo darbai kitoje Šventosios upės pusėje. Pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti (II)“ bus...

Drevines bit apdovanoj.jpg
2020 07 07
DREVINĖ BITININKYSTĖ DZŪKIJOS NACIONALINIAME PARKE

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija iškilmingame renginyje Vilniaus rotušėje atsiėmė sertifikatą, liudijantį, jog yra vertybės – Drevinė bitininkystė Varėnos krašte – teikėja ir saugotoja.

Struktūra ir kontaktai

Albertas Stanislovaitis

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Antakalnio g. 25, 10312 Vilnius
Tel. nr. (8 5) 272 32 84
Faks. nr. (8 5) 272 25 72
El. p. vstt@vstt.lt