Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


LANKYTOJŲ CENTRUOSE REIKĖS DĖVĖTI KAUKES

Data

2020 07 31

Įvertinimas
0
NO pausktis_foto Tomo Vinicko.jpg

Vyriausybės posėdžio metu buvo priimtas sprendimas, kad nuo rugpjūčio 1 d. (šeštadienio) uždarose patalpose yra privaloma dėvėti apsaugos priemones (kaukes, respiratorius) ir užtikrinti saugaus atstumo laikymąsi. 

Sprendimas priimtas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje.

Institucijoms, įstaigoms ir įmonėms nurodyta įpareigoti vyresnius nei šešerių metų amžiaus lankytojus dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. 

Tad nuo rytojaus – rugpjūčio 1 d. -  lankytojai į saugomose teritorijose esančias Lankytojų centrų vidaus ekspozicijas gali būti įleidžiami tik su kaukėmis, skydeliais ar respiratoriais. Apsaugos priemones, aišku, dėvės ir lankytojų centrų darbuotojai.

Valstybės ir savivaldybių institucijų darbo vietoms nurodomos šios būtinos sąlygos: apriboti darbuotojų fizinį kontaktą su lankytojais, išlaikant ne mažesnį nei 1 metro atstumą arba atskiriant darbo vietą nuo lankytojo pertvaromis. Taip  pat į paslaugų teikimo vietas neįleisti žmonių, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).