Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


AKMENOS IR JŪROS KRANTAIS

Data

2020 07 28

Įvertinimas
0
tiltas.jpg

Pagramančio regioniniame parke rugpjūčio 1 d. vyks dviračių žygis „Akmenos ir Jūros krantais 2020". Tai tradicinis žygis į gamtą, kurio metu dviratininkai aplanko vertingiausias parko vietas. Maršrutas driekiasi 30 km ir daugiau, tačiau pakeliui pamatoma daug vertingų gamtos objektų. 

Žygio pradžia šį šeštadienį 9 val. Pagramančio regioninio parko lankytojų centre (Malūno g. 2, Ringių k., Tauragės r.). Žygeivių laukia gamtos takai, žvyrkeliai, miško keliukai, kabantys tiltai.
Žygio dalyviai privalo turėti paruoštą žygiui dviratį, aprangą atitinkančią oro sąlygas, šviesą atspindinčią liemenę (būtinai), šalmą (rekomenduojame, iki 18 metų privaloma), sumuštinių ar kitų užkandžių, vandens, gerą nuotaiką. Nepilnamečiai dalyvaujantys be suaugusio lydinčio asmens privalo turėti tėvų ar globėjų raštišką sutikimą dalyvauti renginyje.

Pagramančio regioninis parkas apima Akmenos ir Jūros upių santaką su gretimomis teritorijomis. Akmenos upės ilgis parko teritorijoje 29 km, o Jūros upės – 38 km.